J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
IV Piknik Rodzinny w Pietkowie PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
26.07.2017.

23.07.2017 r. odbył się IV Piknik Rodzinny w Pietkowie, którego organizatorem była miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna. Impreza odbywała się pod honorowym patronatem Wójt Gminy Poświętne.

W tym dniu obchodzono również uroczystość odpustu św. Anny w parafii Pietkowo, w związku z czym piknik rozpoczął się uroczystą mszą świętą o godz. 11.30, którą celebrował ksiądz kanonik, proboszcz parafii pw. Św. Anny w Pietkowie Tadeusz Kaczyński.

Na uroczystości przybyli licznie mieszkańcy parafii, zaproszeni goście, wśród nich władze Gminy Poświętne na czele z Wójtem Witoldem Łapińskim oraz Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kamińskim. Obecni byli druhowie OSP z Poświętnego, Wilkowa, Grochów i przedstawiciele Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich. Oficjalne uroczystości zakończyła wspólna procesja.

Po mszy św. wszyscy zgromadzeni udali się na plac przy remizie OSP, gdzie Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Tadeusz Kamiński dokonał uroczystego otwarcia strażackiego, rodzinnego pikniku oraz powitał wszystkich przybyłych na imprezę. Wręczył również pamiątkowe puchary strażakom i ułanom.

Wszelkie atrakcje dla dzieci (trampolina, zjeżdżalnia, euro bungee, zamek) udostępniła firma Kraina Zabawy z Ciechanowca. Oprawę muzyczną, zabawy dla dzieci oraz konkursy sprawnościowe dla całych rodzin zapewniła Grupa Animacyjna MELODIA. Na pikniku nie zabrakło również stoisk z bigosem, grochówką, napojami, słodyczami, lodami, watą cukrową, kawą i herbatą. Można było zjeść także kiełbaski pieczone na ognisku.

Swoje stanowisko tematyczne miał również Szwadron Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich, na którym można zapoznać się z historią i działalnością szwadronu.

Na zakończenie pikniku wręczono dzieciom medale i słodycze za udział w zabawach.

IV Piknik Rodzinny w Pietkowie, cieszył się zainteresowaniem mieszkańców okolicznych wsi oraz przyjezdnych gości i turystów, którzy mogli bezpłatnie skorzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez organizatorów imprezy i dobrze się bawić. Sponsorem był Wójt Gminy Poświętne oraz OSP Pietkowo.

Zdjęcia z imprezy >> 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws