J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
23.06.2017.

W dniu 23 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Poświętnem uroczyście zakończono rok szkolny 2016/2017 Mszą Św. w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem. Następnie nauczyciele, rodzice i uczniowie udali się do Zespołu Szkół w Poświętnem na uroczysty apel, który rozpoczął się wejściem pocztów sztandarowych oraz odśpiewaniem hymnu. Po czym odbyło się ślubowanie absolwentów Gimnazjum.

Pani Bożena Brzozowska, dyrektor ZS w Poświętnem, powitała wszystkich zebranych, a w szczególności przybyłego na zakończenie  roku szkolnego Wójta Gminy Poświętne Witolda Łapińskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Poświętne Tadeusza Kamińskiego, którym podziękowała za sukcesywne polepszanie warunków funkcjonowania szkoły oraz osobisty wkład w rozwój placówki. W imieniu rodziców, podziękowanie władzom gminy, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i obsługi złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Pietryńczak.

Po części oficjalnej Pan Wójt Witold Łapiński oraz  Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Tadeusz Kamiński wręczyli Stypendium Naukowe Wójta najzdolniejszym uczniom. W tym roku stypendium uzyskało 21 uczniów: Piotr Porowski, Patrycja Roszkowska, Jakub Malecki, Agnieszka Perkowska, Michał Baranowski, Przemysław Kiełsa, Mateusz Bagiński, Paulina Krasowska, Oliwia Łapińska, Malwina Roszkowska, Paweł Jabłoński, Julia Dąbrowska, Paweł Roszkowski, Kamil Krasowski, Korneliusz Sowul, Magdalena Markowska, Kamil Czajkowski, Kornel Gołębiewski, Monika Borowska-Kazimiruk, Paweł Gąsowski, Natalia Skowrońska.

Na zakończenie Pan Wójt Witold Łapiński oraz  Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Tadeusz Kamiński otrzymali od uczniów kwiaty i podziękowanie za wspieranie i docenianie ich pracy, po czym nauczyciele i uczniowie udali się na zasłużone wakacje, które potrwają do 3 września.


Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws