J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Sukces ogólnopolski Gimnazjum w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.06.2017.
Na początku marca 2017 r. uczniowie gimnazjum otrzymali informację, że ich praca i praca nauczycieli w projekcie została doceniona przez szanowne jury konkursu "Nasz Projekt eTwinning 2017". Gimnazjaliści z Poświętnego znaleźli się w gronie 18 laureatów konkursu (jako jedyni z województwa podlaskiego). http://www.etwinning.pl/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2017/

2 czerwca 2017 r. w scenerii Teatru Królewskiego - Stara Pomarańczarnia w Muzeum Łazienki Królewskie odbyła się gala rozdania nagród w konkursie eTwinning 2017. Nagrody otrzymywali nauczyciele i uczniowie z rąk gości: przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej - Pani Minister Marzenny Drab, Pana Ministra Marka Zagórskiego z Ministerstwa Cyfryzacji.

Naszą szkołę reprezentowały p. Dyrektor Bożena Brzozowska i koordynator projektu - p. wicedyrektor Wioletta Gołaszewska  z przedstawicielkami grupy projektowej: M.Gołębiewską, M. Borowską-Kazimiruk, A. Kamińską i N. Mazur (projekt realizowany był w ubiegłym roku szkolnym przez 14 uczniów gimnazjum). Pani Wioletcie Gołaszewskiej została wręczona statuetka, Dyplom Uznania od p. Minister A. Zalewskiej oraz Dyplom Laureata. Pani Dyrektor został przekazany List Gratulacyjny.  Projekt pn "Už viem prečo..., Už vím proč..., Już wiem dlaczego..."  zajął 3 miejsce w kategorii 11-15 lat.

 

eTwinning jest to program edukacyjny Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele ze szkół europejskich korzystając z Internetu współdziałają,  wymieniają się informacjami i materiałami do nauki.

 

Materiały dotyczące gali i projektów:

http://www.etwinning.pl/gala-rozdania-nagrod-w-konkursach-etwinning-2017/

http://www.etwinning.pl/zwycieskie-projekty-w-konkursie-etwinning-2017/

http://www.etwinning.pl/uz-viem-preco-uz-vim-proc-juz-wiem-dlaczego/

 


Zdjęcia >> 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws