J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Dzień Rodziny w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
29.05.2017.

27 maja 2017 r., w słoneczną sobotę, w gminie Poświętne świętowano Dzień Rodziny, który wpisał się na stałe w kalendarz imprez gminnych. Na rodzinny piknik przyszły całe rodziny, dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji: euro bungee, trampoliny, zjeżdżalni ‘Papugi” oraz placu zabaw BAJDOCJA, malowania twarzy. Chętnych było wielu, ustawiały się kolejki.

Podczas imprezy można było również obejrzeć sztukę teatralną pt. „Królewna się nudzi” w wykonaniu grupy teatralnej" Teatrzyk Va".

W pikniku rodzinnym uczestniczył również wójt gminy Witold Łapiński, który wręczał nagrody zwycięzcom konkursów: recytatorskiego „O różdżkę Dobrej Wróżki” organizowanego przez bibliotekę szkolną oraz plastycznego pt. „Superowa zakładka do książki” organizowanego przez bibliotekę publiczną.

W tym dniu zapoczątkowano również akcję "Cała Polska czyta dzieciom". Mamy czytały młodszym dzieciom bajkę.

Dzieci mogły również namalować swoją rodzinę kredą na płytkach chodnikowych.

Nie zabrakło również ciekawych konkurencji sportowo - sprawnościowych, które były przeznaczone dla całych rodzin oraz pokazu puszczania dużych baniek mydlanych, gdzie dzieci mogły spróbować swoich sił oraz zabaw z Minionkiem i Kubusiem Puchatkiem.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pogoda dopisała, wszyscy bawili się świetnie. Serwowano również napoje chłodzące, ciasteczka, watę cukrową, popcorn, lody, a w porze obiadowej można było posilić się grochówką.

Organizatorami imprezy były: Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół Szkół oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem.


Zdjęcia z imprezy >> 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws