J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Podlaskie SUPER WOMEN 2017 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
09.03.2017.
Dziewczęta reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy „ORKAN” Poświętne zajęły czwarte miejsce w halowych mistrzostwach województwa podlaskiego w piłce nożnej kobiet. Turniej pod nazwą „Podlaskie SUPER WOMEN 2017” o mistrzostwo Podlasia został rozegrany 26 lutego w Goniądzu. Głównym organizatorem turnieju był Podlaski Związek Piłki Nożnej. Nasz zespół złożony z absolwentek i obecnych uczennic Gimnazjum w Poświętnem znalazł się w gronie siedmiu najlepszych drużyn naszego regionu.

Faworytem turnieju był drugoligowy zespół „Helios” Białystok, który obronił po raz kolejny mistrzowski tytuł. Między pozostałymi drużynami toczyły się wyrównane pojedynki, które często kończyły się wynikiem remisowym bądź niewielką przewagą jednego z zespołów. Drużyna Orkana, która miała dostarczać tylko punkty już w pierwszym meczu sprawiła dużą niespodziankę remisując z ligowym zespołem EKOSPORT Białystok. Po rozegraniu sześciu spotkań nasza drużyna z dorobkiem 8 punktów, po 2 porażkach, 2 remisach i 2 wygranych meczach uplasował się na 4 miejscu w turnieju.

Wyniki:

1.    DTS ”Helios” Białystok

2.    KS „Włókniarz” Białystok

3.    RESO Akademia Piłkarska 2012 Suwałki

4.    UKS ORKAN Poświętne

5.    APD EKOSPORT Białystok

6.    UKS „Biebrza” Goniądz

7.    GKS Forty Piątnica

Skład zespołu: Drągowska Angelika, Dworakowska Katarzyna, Dworakowska Justyna, Dworakowska Aleksandra, Kamińska Karolina, Kryńska Patrycja, Kulesza Anita, Moczydłowska Ewelina, Papińska Julia, Wiśniewolska Gabriela,

Trenerzy białostockich klubów chętnie widzieliby w swoich drużynach nasze zawodniczki. Kilka z nich otrzymało propozycję treningu w KS Helios Białystok

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws