J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zakończenie projektu "Szkolne podróże małe i duże" PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
23.01.2008.

W Szkole Podstawowej w Poświętnem zakończyła się realizacja szkolnego projektu w ramach Aktywnej Szkoły "Szkolne podróże małe i duże".

 

20 stycznia 2007 r. Szkoła Podstawowa w Poświętnem zakończyła realizację projektu „Szkolne podróże - małe i duże” stworzonego w ramach dużego projektu Aktywna szkoła. Tenże przygotowało Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza z Białegostoku i jest on współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. Jego celem jest zwiększenie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży ze wsi i małych miast.

Realizacja Szkolnych podróży – małych i dużych zaczęła się 1 czerwca 2007 roku od spotkań organizacyjnych nauczycieli, później odbyła się inauguracja i promocja projektu wśród uczniów i rodziców.

 

Na realizację projektu szkoła w Poświętnem otrzymała dwadzieścia cztery tysiące złotych Oferta, którą przygotowali nauczyciele była dla uczniów ciekawa i zachęcająca do udziału w zajęciach pozalekcyjnych, powstało dwanaście kół zainteresowań. Uczniowie wyprawiali się w różne miejsca, nie tylko te znane na mapie. Częstym celem podróży była kraina wyobraźni.

W ramach projektu odbyło się 228 godzin zajęć pozalekcyjnych. Na sobotnie spotkania członków kół zainteresowań dowożenie zapewnił Urząd Gminy w Poświętnem. W czasie zajęć pozalekcyjnych uczniowie uczestniczyli w niepłatnych wycieczkach do Białegostoku i ciekawych miejsc regionu. Zwiedzali skanseny, muzea i oglądali spektakle teatralne.

20 stycznia swoje prace i osiągnięcia uczestnicy projekru zaprezentowali gościom i licznie przybyłym rodzicom. Uczestnicy koła tetralnego zaprezentowali spektakl "Piękna i Bestia". Mozna było także obejrzeć zabawny film stworzony przez koło filmowców. Na zakończenie prezentacji i podsumowania projektu odbył się pokaz tańców w wykonaniu najmłodszych. Szkolne podróże - małe i duże zakończyła dyskoteka dla wszystkich przybyłych.

 

Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
 
Wybrany obraz
Wybrany obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws