J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Walne Zgromadzenie OSP Poświętne PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.01.2008.

Walne Zgromadzenie OSP Poświętne rozpoczęło cykl strażackich podsumowań roku 2007 w gminie Poświętne.

12 stycznia w świetlicy strażackiej druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Poświętnem podsumowali ubiegły rok swojej działalności. Na swoje Walne Zgromadzenie zaprosili wójta Witolda Łapińskiego i strażaków z Państwowej Straży Pożarnej.

 

Wybrany obraz

 

W roku 2007 strażacy z Poświętnego brali udział w trzydziestu trzech akcjach. Jedenaście razy wyjeżdżali do pożarów, częściej jeździli do miejscowych zagrożeń: wypadków, usuwania drzew po wichurach, wypompowywania wody z piwnic. Dwa razy uczestniczyli w akcjach poza swoim rejonem działania w Dworakach Pikatach i Gąsówce Starej.

OSP w Poświętnem jest jednostką zaliczoną do Krajowego Systemu Ratownictwa. W swoich szeregach ma druhów przeszkolonych w zakresie ratownictwa medycznego. W minionym roku pozyskała także nowy sprzęt do ratownictwa technicznego.

OSP Poświętne liczy trzydziestu trzech członków, w tym roku przybyło trzech ochotników. Wielu strażaków w Poświętnem to ludzie młodzi. Młodzież chętnie wstępuje w szeregi OSP, daje to nadzieję strażakom z Poświętnego nie tylko na podtrzymanie dobrej tradycji jednostki, ale też na dalszy rozwój i doskonalenie.

Swoje uznanie i pomoc finansową strażakom ochotnikom w roku 2008 deklarował wójt Witold Łapiński. Pomoc w szkoleniach nowych ochotników zapewnił także starszy kapitan Robert Dzierżek, dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Łapach.

Przykładowy obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws