J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie z Mikołajem w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
19.12.2016.

16 grudnia 2016 roku, zgodnie z coroczną tradycją, w Zespole Szkół w Poświętnem odbyło się spotkanie opłatkowe. Na pięknie udekorowanej przez Panią Marzannę Chwaszczewską hali gimnastycznej zgromadzili się rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Witold Łapiński, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kamiński oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała Pani Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół.

Spotkanie rozpoczęło się zachwycającym i wzruszającym bożonarodzeniowym przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów klasy VI szkoły podstawowej, pod opieką Renaty Brzozowskiej i Ewy Łuby. Całość przedstawienia uświetnił chór młodzieżowy pod kierunkiem Adama Mościckiego.

W następnej kolejności zaproszeni goście wręczali nagrody zwycięzcom konkursów zorganizowanych przez bibliotekę szkolną (na bożonarodzeniową choinkę), bibliotekę publiczną (na wykonanie maskotki pluszowego misia) oraz konkurs czytelniczy. Konkursy odbywały się przez cały listopad i grudzień w ramach gminnego projektu profilaktyczno – edukacyjnego "Radość bez alkoholu" wspieranego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poświętnem. Sponsorem nagród był Urząd Gminy. W konkursach  brali udział uczniowie miejscowej szkoły.

Podczas uroczystego świątecznego spotkania życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Bożena Brzozowska – Dyrektor Zespołu Szkół w Poświętnem, Witold Łapiński – Wójt Gminy Poświętne oraz Tadeusz Kamiński - Przewodniczący Rady Gminy Poświętne. Poszczególne klasy otrzymały z rąk Pani dyrektor opłatki, którymi dzielili się w swoich klasach.

Najbardziej oczekiwanym przez dzieci i młodzież momentem było przybycie Świętego Mikołaja, którym okazali się goście z Urzędu Gminy w Poświętnem: Wójt Witold Łapiński, Pan Tadeusz Kamiński oraz Pani Alicja Kamińska. Wręczyli oni wszystkim dzieciom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”. W tym roku Mikołaj obdarował prezentami nie tylko najmłodsze dzieci, ale także młodzież szkoły podstawowej i gimnazjum, co zostało nagrodzone ogromnymi brawami skierowanymi w stronę darczyńców.

Uszczęśliwione i radosne dzieci oraz starsza młodzież obdarowały gości bożonarodzeniowymi stroikami oraz zaprosiły Mikołaja na następny rok.

Zdjęcia z uroczystości >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws