J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zakończono remont elewacji budynku Urzędu Gminy w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
08.09.2016.

Budynek Urzędu Gminy w Poświętnem został rozbudowany i zmodernizowany 15 lat temu. Ówczesna elewacja została wykonana w technologii tynku akrylowego, która po latach użytkowania uległa znacznemu uszkodzeniu, zabrudzeniu oraz rozszczelnieniu, co skutkowało utrata właściwości izolacyjnych. W związku z powyższym zaistniała pilna potrzeba uzupełnienia i regeneracji elewacji budynku. Opracowano dokumentację techniczną odnowienia elewacji w nowoczesnej technologii tynku silikonowego.

Urząd Gminy Poświętne ogłosił przetarg, na który wpłynęło 5 ofert. Zamawiający unieważnił ten przetarg, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym został ogłoszony drugi przetarg, do którego przystąpiły 2 firmy, ale i ten przetarg unieważniono, gdyż oferty cenowe były zbyt wysokie. W związku z zaistniałą sytuacją przeprowadzono negocjacje, w wyniku których zawarto umowę z Firmą KALDO Sp. z o. o. z Niewodnicy Koryckiej.

W ramach umowy przeprowadzono remont elewacji w zakresie poprawy termoizolacji budynku. Koszt robót budowlanych wyniósł 48.000 zł, a pozostałe koszty (inspektor nadzoru, opracowanie dokumentacji, wstępna opinia) – 2460 zł.

Budynek urzędu gminy, w wyniku wykonanej elewacji, nabrał estetycznego wyglądu. Jednocześnie z remontem kompleksowym budynku, zagospodarowano  plac wokół urzędu gminy, usunięto wieloletnie drzewa i krzewy, założono trawniki, wykonano nowe nasadzenia roślin ozdobnych. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws