J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
01.09.2016.

W dniu 1 września 2016 r. w Zespole Szkół w Poświętnem 323 uczniów uroczyście rozpoczęło nowy  rok szkolny 2016/2017 mszą św. w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem. Uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny, odbył się, jak co roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Poświętnem, wejściem pocztów sztandarowych oraz odśpiewaniem hymnu.

Następnie głos zabrała  Pani Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół, która powitała wszystkich zebranych, a w szczególności, przybyłego na inaugurację nowego roku szkolnego, Wójta Gminy Poświętne Witolda Łapińskiego, rodziców, dziadków, opiekunów, nauczycieli oraz uczniów wszystkich klas, którzy ponownie przybyli w progi szkoły po wakacyjnej przerwie. Podczas swojego wystąpienia, pani dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli,  podziękowała wójtowi gminy za wsparcie finansowe, dzięki któremu została przeprowadzona przebudowa instalacji cieplnej w szkolnej kotłowni, a pracownikom obsługi za przygotowanie szkoły na przybycie uczniów. Wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie zastali odświeżone i odnowione wnętrza.

Wójt Witold Łapiński, zabierając głos, zapewnił rodziców i uczniów o dołożeniu wszelkich starań, żeby poprawić komfort nauki. Podziękował nauczycielom i uczniom za dotychczasowe wyniki nauczania i życzył, aby nowy rok szkolny 2016/2017 był dla wszystkich rokiem sukcesów, satysfakcji i zadowolenia ze zrealizowanych zadań. Zapewnił również, iż wzorem ubiegłego roku, najzdolniejsi uczniowie otrzymają stypendia naukowe.

Po części oficjalnej młodzież szkolna udała się do swoich klas, by poznać szczegóły dotyczące dalszej nauki.

Po dwóch miesiącach wakacji szkolne  korytarze znowu tętnią życiem. Dla uczniów to koniec odpoczynku i początek ponownej pracy. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws