J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Finał Centralny XVI Ogólnopolskiego Turnieju LZS Dziewcząt Piłkarska Kadra Czeka - Zamość 2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.08.2016.

Wspaniała przygoda sportowa i turystyczna była udziałem dziewcząt z ZS w Poświętne, które po zdobyciu mistrzostwa województwa podlaskiego reprezentowały nasze region w finale ogólnopolskim XVI edycji turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” dziewcząt. Finał krajowy obył się w dniach 15 -21.08.2016 w Zamościu.

Drużyna reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy „ORKAN” Poświętne kierowana przez pana Leszka Warakomskiego i pod opieką pani Wioletty Gołaszewskiej zmierzyła się z mistrzowskimi zespołami z innych województw. Z bilansem dwóch zwycięstw, jednego remisu i dwóch porażek zajęła siódme miejsce w kraju. Nasza szkolna reprezentacja w większości przypadków rywalizowała z klubami piłkarskimi na co dzień grającymi w rozgrywkach ligowych w swoich województwach.

Turniej odbył się w dwóch fazach: grupowej i pucharowej. W grupie spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju drużyną LKS Miączyn woj. lubelskie remisując  1:1 i drużyną z MUKS „Sokół” Kolbuszowa Dolna woj. podkarpackie wygrywając 2:0. W fazie pucharowej przegraliśmy z LUKS „Wisła” Nowy Korczyn 1:5 i ponownie z gospodarzami 0:1. W meczu o 7 miejsce w trzydziestostopniowym upale rozegraliśmy spotkanie z jednym z faworytów całego turnieju drużyną GOSRiT „Luzino” woj. pomorskie. W regulaminowym czasie gry (2 x 30 minut) mecz zakończył się remisem 3:3. Chat trikiem popisała się Anita Kulesza. O wygranej miała decydować seria rzutów karnych. Bezbłędnie wykonywały je nasze reprezentantki wygrywając 4:2. Drużyna UKS „ORKAN” została nagrodzona okazałym pucharem i albumem książkowym, a zawodniczki i opiekunowie okolicznościowymi koszulkami.

Zamość, stolica krainy zwanej Roztoczem jest z całą pewnością jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.

Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni atmosferą i wyglądem tego historycznego miasta.

/tekst Leszek Warakowski/

Zdjęcia z wyjazdu >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws