J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Medal "Za zasługi dla Policji" dla Wójta Gminy Poświętne PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.07.2016.

23 lipca 2016 r. na dziedzińcu przed Pałacem Branickich w Białymstoku odbyły się Wojewódzkie obchody Święta Policji garnizonu podlaskiego.

Polska Policja istnieje już 97 lat. W uroczystościach udział wziął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński, Komendant Główny Policji Pan nadinsp. Jarosław Szymczyk oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan insp. Daniel Kołnierowicz, a także liczni zaproszeni goście. Gospodarzem tego „galowego spotkania z mundurem” był Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan inspektor Daniel Kołnierowicz.

W obchodach wojewódzkich święta Policji wzięli także udział: przedstawiciel Wojewody Podlaskiego Pan Jarosław Średnicki, Marszałek Województwa Podlaskiego Pan Jerzy Leszczyński, a także inni przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, służb mundurowych, duchowieństwa, instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa państwa oraz reprezentanci związków zawodowych i mieszkańcy. Podczas święta przyznano odznaczenia państwowe, resortowe i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Medalem „Za zasługi dla Policji” odznaczone zostały również 4 „cywilne” osoby. Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński otrzymał odznaczenie z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Jarosława Zielińskiego .

Żródło: www.podlaska.policja.gov.plZdjęcia ze strony:
http://www.polskatimes.pl/aktualnosci/a/bialystok-97-rocznica-powstania-policji-byly-medale-i-awanse-zdjecia-wideo,10438702/

http://www.polskatimes.pl/aktualnosci/g/bialystok-97-rocznica-powstania-policji-byly-medale-i-awanse-zdjecia-wideo,10438702,19553002/ 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws