J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.06.2016.

W dniu 24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Poświętnem uroczyście zakończono rok szkolny 2015/2016  mszą św. w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem. Po mszy św. nauczyciele, rodzice i uczniowie udali się do Zespołu Szkół w Poświętnem na uroczysty apel, który rozpoczął się wejściem pocztów sztandarowych oraz odśpiewaniem hymnu. Po czym odbyło się ślubowanie absolwentów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Pani Bożena Brzozowska, dyrektor ZS w Poświętnem, powitała wszystkich zebranych, a w szczególności przybyłego na zakończenie  roku szkolnego Wójta Gminy Poświętne Witolda Łapińskiego, na którego ręce złożyła podziękowanie za sukcesywne polepszanie warunków funkcjonowania szkoły oraz osobisty wkład w rozwój placówki. Powitała także rodziców, dziadków, opiekunów oraz uczniów wszystkich klas, rozpoczynających wakacje, które potrwają do 31 sierpnia.

Następnie głos zabrał Pan wójt Witold Łapiński, który przybył w tym dniu do Zespołu Szkół w Poświętnem, aby uhonorować najzdolniejszych uczniów stypendiami naukowymi oraz sportowców i ich nauczycieli – trenerów za wysokie odciągnięcia w rywalizacjach sportowych, promujących Gminę Poświętne nie tylko w województwie, ale także na szczeblu krajowym. Dziewczęta otrzymały z rąk Pana wójta dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast nauczyciele – podziękowania.

Wójt Witold Łapiński wręczył również 5 uczniom Szkoły Podstawowej w Poświętnem, za najwyższą średnią ocen w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016, wyróżnienia w postaci pobytu na koloniach organizowanych przez Stowarzyszenie Pomocy Rubież  i Wójta Gminy Poświętne.

Podczas zakończenia roku szkolnego podsumowane zostały także działania edukacyjnie z zakresu segregacji odpadów organizowane przez Gminę Poświętne i Gminną Biblioteką Publiczną we współpracy z Zespołem Szkół w Poświętnem. Wójt Witold Łapiński wręczył nagrody zwycięzcom konkursów, które były efektem w/w działań: dla uczniów gimnazjum na prezentację multimedialną pn. „Śmieci segregujemy w pięknej gminie żyjemy” oraz dla klas I-III szkoły podstawowej  na projekt pojemnika na odpady pn. „Wszystkie dzieci segregują śmieci”.

Na zakończenie Pan wójt otrzymał od uczniów kwiaty i podziękowanie za wspieranie i docenianie ich pracy, po czym wszyscy udali się na zasłużone wakacje.

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego 2015/2016>>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws