J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Rolnictwo, Oświata
6 - Geodezja
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2010-2014

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI


PARTNERZY

 
 

LINKI






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR





Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Stypendia dla najzdolniejszych uczniów Zespołu Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.06.2016.


Na podstawie Uchwały Rady Gminy Poświętne Nr XIII/81/16 z dnia 29 kwietnia 2016 r. w sprawie przyjęcia „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Gminie Poświętne pod nazwą: Stypendium Naukowe Wójta Gminy Poświętne”, Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński przyznał stypendia w kwocie 400 zł uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce. Zgodnie z w/w uchwałą, otrzymały je osoby, które uzyskały średnią ocen co najmniej 5,0 i więcej oraz wzorową bądź bardzo dobrą ocenę z zachowania, przy czym oceny z pozostałych przedmiotów nie mogły być niższe niż dobry.
Inny warunek, który gwarantował otrzymanie stypendium, to 100 % punktów z co najmniej jednej części sprawdzianu po szkole podstawowej lub egzaminu gimnazjalnego.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016, stypendyści otrzymali z rąk Wójta Gminy Poświętne Witolda Łapińskiego Dyplomy potwierdzające przyznanie w/w gratyfikacji finansowej.

Najzdolniejsi uczniowie – stypendyści Wójta Gminy Poświętne w roku szkolnym 2015/2016.

Gimnazjum

Anna Papińska
Jolanta Janczewska
Karolina Zapisek
Szymon Zdrodowski
Karolina Kamińska
Monika Borowska – Kazimiruk
Kornel Gołębiewski
Zofia Kryńska
Monika Twarowska
Gabriela Wiśniewolska

Szkoła podstawowa

Mateusz Bagiński
Oliwia Łapińska
Malwina Roszkowska
Paulina Krasowska
Sebastian Łapiński
Paweł Jabłoński
Martyna Baranowska
Weronika Roszkowska
Julia Dąbrowska
Kamil Krasowski
Paweł Roszkowski
Gabriela Papińska
Wiktoria Kozłowska
Korneliusz Sowul
Aleksandra Zdrodowska

Zdjęcia z wręczania stypendiów >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws