J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Dzień Rodziny w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
06.06.2016.


4 czerwca 2016 r., w słoneczną, upalną sobotę, w gminie Poświętne po raz kolejny świętowano Dzień Rodziny. Na imprezę przyszły całe rodziny, dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, trampoliny, euro bungee. Chętnych było wielu, ustawiały się kolejki.


Nie zabrakło również ciekawych konkurencji sportowo - sprawnościowych, które były przeznaczone dla całych rodzin. W pikniku rodzinnym uczestniczył również wójt gminy Witold Łapiński oraz Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Tadeusz Kamiński, którzy wręczali nagrody zwycięzcom konkursów: recytatorskiego „O różdżkę Dobrej Wróżki” organizowanego przez bibliotekę szkolną oraz literacko- plastycznego pt. „Książka przyjaciel prawdziwy” organizowanego przez bibliotekę publiczną.

W tym dniu zakończona została także akcja "Cała Polska czyta dzieciom". Panie z Urzędu Gminy w Poświętnem czytały młodszym dzieciom wierszyki, do których następnie mali słuchacze rysowali ilustracje kredą na płytkach chodnikowych.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pogoda dopisała, wszyscy bawili się świetnie. Serwowano również napoje chłodzące, ciasteczka, watę cukrową, popcorn, lody, a w porze obiadowej można było posilić się grochówką.

Organizatorami imprezy były: Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół Szkół oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem.

Więcej zdjęć >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws