J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Nowy obiekt w Gminie Poświętne - Kamień Węgielny wmurowany PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
06.05.2016.

Uroczyste wmurowanie Kamienia Węgielnego pod budowę Wiejskiego  Domu Kultury
w Poświętnem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną.

W dniu 29 kwietnia 2016 roku, podczas XIII Sesji Rady Gminy Poświętne, dokonano uroczystego podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę Wiejskiego Domu Kultury  w Poświętnem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną. Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński, powitał przybyłych gości i nawiązał do pomysłu budowy domu kultury i biblioteki, który zrodził się kilka lat temu. Następnie przedstawił charakterystykę powstającego obiektu oraz jego przeznaczenie, podkreślając, że będzie to nowoczesne centrum dostępu do wiedzy, kultury oraz ośrodek życia społecznego w gminie Poświętne. Po odczytaniu aktu erekcyjnego przez kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem Wiesławę Grabowską, został on podpisany przez wszystkich zebranych i uroczyście wmurowany.

Na uroczystość przybyli przedstawicielki Konsorcjum firm: KALDO Sp. z o. o. i TRAFFIC Krzysztof Popławski oraz projektant budynku mgr. inż. arch. Roman Ptaszyński, obecne były władze gminy z Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kamińskim na czele, radni, dyrektor Zespołu Szkół Bożena Brzozowska, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem Wiesława Grabowska, sołtysi, mieszkańcy, pracownicy urzędu gminy.

Wartość kosztorysowa ww. inwestycji wraz z wyposażeniem opiewała na kwotę około 3 500 000 zł, w tym wartość kosztorysowa robót budowlanych wynosiła ponad 3 000 000 zł. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego dotyczącego robót budowlanych, do którego przystąpiło 21 podmiotów, wybrano najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Konsorcjum firm: KALDO Sp. z o. o. ul. Olchowa 4, 18-106 Niewodnica Korycka i TRAFFIC Krzysztof Popławski, ul. Kombatantów 4/1, 15-110 Białystok z ceną ofertową 2 191 530,62 zł.

Planuje się, że budowa Wiejskiego Domu Kultury  w Poświętnem wraz z Gminną Biblioteką Publiczną zakończy się do dnia 31.10.2017 r.


Zdjęcia >>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws