J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Uczniowskiego Klubu Sportowego ORKAN Poświętne PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.05.2016.

W piątek 29.04.2016 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORKAN” Poświętne. W zebraniu UKS wzięli udział członkowie, sympatycy i uczniowie z ZS w Poświętnem. W obradach uczestniczył Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński.

Prezes Klubu Zdzisław Łuczaj przedstawił sprawozdanie finansowe i merytoryczne z działalności Klubu za okres 2014 – 2016. Klub na swoją działalność statutową uzyskuje fundusze z UG w Poświętnem w drodze przetargu otwartego na działalność sportowo – rekreacyjną na terenie gminy. Pozostała część funduszy pochodzi z tzw. 1% gdyż Klub jest Organizacją Pożytku Publicznego, na którą można dokonać odpisu z podatku dochodowego. Sprawozdanie zostało przyjęte bez zastrzeżeń przez Komisję Rewizyjną, której przewodniczącym jest radny Gminy Poświętne Aleksander Siedlecki oraz zgromadzonych członków Klubu.

W dyskusji głos zabrał Wójt Gminy Poświętne. Stwierdził, że jest pod ogromnym wrażeniem osiągnięć sportowych uczniów ZS w Poświętnem. Gospodarz gminy zaprosił przedstawicieli Klubu do zaprezentowania tych sukcesów w czasie Rady Gminy Poświętne. Wójt podziękował Prezesowi Klubu, nauczycielom WF i pozostałym działaczom za zaangażowanie w pracy na rzecz dzieci i młodzieży oraz dorosłych z terenu gminy. Stwierdził, iż stworzone warunki zaplecza sportowego pozwalają na rozwijanie bardzo wielu form aktywności sportowej. UG w Poświętnem będzie w dalszym ciągu wspierał i popierał tę działalność.

W jawnym głosowaniu został wybrany nowy Zarząd Klubu. Prezes Klubu, którym ponownie został wybrany Zdzisław Łuczaj przedstawił założenia i ogólny plan działań na kolejne dwa lata działalności. Na zakończenie prowadzący zebranie Sekretarz Klubu Leszek Warakomski podziękował wszystkim uczestnikom za poświęcony czas i zainteresowanie kulturą fizyczną dzieci, młodzieży i osób dorosłych z terenu Gminy.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws