J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie opłatkowe w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.12.2015.

22 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół w Poświętnem odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Na pięknie udekorowanej przez Panią Marzannę Chwaszczewską szkolnej hali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie oraz pracownicy szkoły. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Witold Łapiński. Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kamiński, Skarbnik Gminy Anna Zawadzka oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała Pani Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół.

Spotkanie rozpoczęło się bożonarodzeniowym przedstawieniem w wykonaniu uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. Wszyscy zebrani z uwagą wysłuchali jasełek przygotowanych pod kierunkiem Danuty Kamieńskiej, Renaty Brzozowskiej i Ewy Łuby. Oprawę muzyczną zapewnił Adam Mościcki.

W następnej kolejności zaproszeni goście wręczali nagrody zwycięzcom konkursów zoorganizowanych przez zespół szkół, bibliotekę publiczną oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu "Patrzymy trzeźwo na świat". Sponsorem nagród był Urząd Gminy. W konkursie  brali udział uczniowie miejscowej szkoły.

Podczas spotkania życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół, Witold Łapiński – wójt gminy oraz Tadeusz Kamiński - Przewodniczący Rady Gminy. Poszczególne klasy otrzymały z rąk księdza Jana Szczubełka opłatki, którymi dzielili się w swoich klasach.

Najbardziej oczekiwanym przez dzieci momentem było przybycie Świętego Mikołaja, którym okazał się wójt Witold Łapiński,  wręczając dzieciom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”.  Uszczęśliwione i radosne dzieci zaprosiły Mikołaja na nastepny rok.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws