J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Sportowe sukcesy uczniów Gimnazjum w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.11.2015.

Spektakularny sukces odnieśli uczniowie Gimnazjum w Poświętnem w rozgrywkach sportowych na poziomie powiatu białostockiego. W finałowych turniejach Gimnazjady w Piłce Ręcznej drużyny dziewcząt i chłopców zdobyły pierwsze miejsce zostając mistrzami powiatu białostockiego. Oba turnieje odbyły się w dniu 23.11.2015 r. Gospodarzem w rozgrywkach dziewcząt było Gimnazjum w Kleosinie, a turnieju chłopców Gimnazjum w Wasilkowie.

Dziewczęta, które były faworytkami turnieju potwierdziły swoją dominację w powiecie w ostatnich kilku latach. Ich przeciwniczkami były drużyny reprezentujące gimnazja w Kleosinie i Turośni Kościelnej. Wyniki 24:8 z Turośnią i 26:3 z Kleosinem świadczą o dużej przewadze naszej drużyny nad rywalkami.

Zupełnie w innej roli do zawodów przystąpiła reprezentacja chłopców. Od trzech lat nie udawało się stworzyć drużyny, która mogła by rywalizować z powodzeniem z najlepszymi zespołami w powiecie. Na bazie umiejętności zdobytych w szkole podstawowej udało się tym razem skompletować grupę dobrze grających chłopców. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: GP w Dobrzyniewie, GP w Turośni Kościelnej, Sportowe GP w Supraślu, GP w Kleosinie, GP w Wasilkowie, GP w Poświętnem. Faworytem rozgrywek był gospodarz turnieju – GP w Wasilkowie, które od kilku lat wygrywało tę rywalizację. Pierwszy mecz nie wskazywał na to, że uda się osiągnąć dobry wynik. Chłopcy mieli duże trudności w pokonaniu zespołu z Dobrzyniewa wygrywając w rezultacie tylko 6:3. Kolejny mecz z Turośnią okazał się popisem skuteczności i coraz lepszej gry naszego zespołu (15:7). W ostatnim meczu, po pasjonującym pojedynku nasza drużyna pokonała gospodarzy 11:7

Obie drużyny naszego gimnazjum zdobyły awans do rozgrywek na etapie wojewódzkim, gdzie ich przeciwnikami będą mistrzowie i wicemistrzowie innych powiatów naszego województwa.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws