J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
02.09.2015.

W dniu 1 września 2015 r. w Zespole Szkół w Poświętnem uroczyście rozpoczęto nowy  rok szkolny 2015/2016 mszą św. w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem. Po dwóch miesiącach wakacji na szkolnych korytarzach znowu jest głośno. Dla uczniów to koniec odpoczynku i początek ponownej pracy. Uroczysty apel rozpoczął się, jak co roku, wejściem pocztów sztandarowych oraz odśpiewaniem hymnu.

Następnie głos zabrała dyrektor - Pani Bożena Brzozowska, która powitała wszystkich zebranych, a w szczególności przybyłego na inaugurację nowego roku szkolnego Wójta Gminy Poświętne Witolda Łapińskiego, proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem Andrzeja Borkowskiego, rodziców, dziadków, opiekunów oraz uczniów wszystkich klas, którzy ponownie przybyli w progi szkoły po wakacyjnej przerwie. Szczególnie ciepło pani dyrektor powitała 4 – latków, które w tym roku mogły po raz pierwszy zawitać w progi szkoły. Podczas swojego wystąpienia, pani dyrektor podziękowała również władzom gminy za wsparcie finansowe, dzięki któremu uczniowie mają lepsze warunki do nauki i rozwoju.

Wójt Witold Łapiński, zabierając głos, zapewnił rodziców i uczniów o dołożeniu wszelkich starań, żeby poprawić komfort nauki, jak i dowozu dzieci do Zespołu Szkół. Podziękował nauczycielom i uczniom za dotychczasowe wyniki nauczania i życzył, aby nowy rok szkolny 2015/2016 był dla wszystkich rokiem sukcesów, satysfakcji i zadowolenia ze zrealizowanych zadań.

Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, by poznać szczegóły dotyczące dalszej nauki.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws