J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Sukces uczennic PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.08.2015.

Dziewczęta z rocznika 2002/2003 ponownie uczestniczyły w zawodach o randze mistrzostw Polski. Tym razem jako mistrzynie woj. podlaskiego reprezentowały nasz region w Piątym Ogólnopolskim Turnieju "Mała Piłkarska Kadra Czeka". W finale centralnym, który odbył się w dniach 21-24.07.2015 r. w Siedlcach zajęły 12 miejsce na 16 reprezentowanych.

Turniej piłki nożnej organizowany jest przez Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe i cieszy się od lat ogromną popularnością. W rozgrywkach tego turnieju uczestniczą przede wszystkim reprezentacje wsi i małych miast. Nasze dziewczęta reprezentujące UKS ORKAN Poświętne, który sfinansował koszty uczestnictwa w zawodach grały ze zmiennym szczęściem.

Bilans ich spotkań to dwa zwycięstwa dwa remisy i dwie porażki. Bardzo duży sukces indywidualny osiągnęła Angelika Drągowska, która została wicemistrzynią turnieju w kategorii "Króla Strzelców".

Organizatorzy turnieju zapewnili uczestnikom szereg atrakcji m.in. dyskotekę integracyjną oraz darmowy wstęp do aquaparku.  W tym samym cyklu zawodów reprezentacja chłopców z rocznika 2000/2001 zajęła trzecie miejsce w woj. podlaskim. Miejscem finału wojewódzkiego tej kategorii były obiekty przy ZS w Poświętnem. Chłopcom z klas I i II gimnazjum zabrakło jednej bramki aby również znaleźli się w gronie 16 najlepszych zespołów w kraju.

Skład drużyny dziewcząt:

1.Dworakowska Katarzyna

2.Dworakowska Aleksandra

3.Drągowska Angelika

4.Wróblewska Paulina

5.Moczydłowska Ewelina

6.Krasowska Dominika

7.Świerżewska Julia

8.Kwiatkowska Emilia

9.Pasternak Urszula

10.Baranowska Aleksandra

Trener: Warakomski Krzysztof

Opiekun Obozu: Warakomski Leszek

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws