J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
25.09.2014.
Gminne eliminacje V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zostały rozegrane w dniu 16.09.2014 na boisku przy ZS w Poświętnem. Przy pięknej, słonecznej pogodzie rywalizowali ze sobą chłopcy i dziewczęta z klas IV, V i VI szkoły podstawowej i pierwszej klasy gimnazjum. Zawody przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Turniej rozpoczęła pani dyr. ZS w Poświętnem Bożena Brzozowska życząc wszystkim uczestnikom i ich opiekunom wielu wrażeń sportowych i rywalizacji w duchu fair play.

Głównym organizatorem zawodów z ramienia Szkolnego Związku Sportowego był pan Leszek Warakomski, sędzią głównym turnieju pan Henryk Żochowski, a opiekę medyczną sprawowała pani Krystyna Łuczaj. Opiekunami poszczególnych zespołów byli wychowawcy i nauczyciele ZS w Poświętnem. W turnieju wzięło udział łącznie 120 uczniów i dziesięcioro nauczycieli.

Wszyscy zawodnicy i opiekunowie otrzymali od sponsorów okolicznościowe dyplomy i opaski na rękę z logo i hasłem turnieju „zagraj smyku na Orliku”. Dodatkowe nagrody w postaci pucharów dla najlepszych drużyn i statuetek dla najlepszych zawodników ufundował UG w Poświętnem. Nagrody najlepszym drużynom i zawodnikom wręczyła dyrektor ZS w Poświętnem, dziękując wszystkim za zaangażowanie i bardzo dobra sportową atmosferę.

Najlepsze drużyny uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich. Jeden z nich zostanie rozegrany w dniu 23.09 na Orliku przy ZS w Poświętnem. Jego uczestnikami będą zespoły, które wygrały swoje zawody z Łap, Hajnówki, Turośni Kościelnej i Jabłoni Kościelnej.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws