J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zawody pożarniczo-sportowe PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.08.2007.

Zawody pożarniczo-sportowe w gminie Poświętne.

26 sierpnia 2007 r. w odbyły się gminne zawody pożarniczo -sportowe, w których wzięły udział jednostki:
 

  • OSP Poświętne,
  • OSP Pietkowo
  • OSP Grochy,
  • OSP Kamińskie Jaśki,
  • OSP Wilkowo Stare
  • oraz drużyna młodzieżówki z Pietkowa.
Na zawody przybyły władze gminy Poświętne: Wójt Witold Łapiński,Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kamiński oraz radni. Strażakom – ochotnikom sędziowali druhowie z PSP w Łapach, przewodniczącym zespołu sędziowskiego był starszy kapitan Robert Dzierżek dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej, zastepcą kapitan Dariusz Koc. Strażackim zmaganiom przyglądał się Komendant Miejski PSP w Białymstoku st. bryg. Jan Popławski.

Wybrany obraz

Zawody rozpoczęły się od uczczenia minutą ciszy zmarłego dh Henryka Szymborskiego, który pełnił funkcję skarbnika w Gminnym Zarządzie OSP.

Wybrany obraz

Wylosowano kolejność startowania drużyn.

Wybrany obraz

W każdej siedmioosobowej drużynie startowali druhowie z dużym strażackim stażem jak i ci, którzy dopiero stawiają w OSP pierwsze kroki. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach – sztafeta sprawnościowa i zadanie bojowe, które kończyło się puszczeniem strumienia wody na wyznaczone cele.

Najlepsi w tym roku okazali się druhowie z Poświętnego, którzy wystąpili w składzie: Stanisław Grabowski (dowódca sekcji), Emil Zawadzki, Kamil Dobrzyński, Piotr Wiśniewolski, Karol Sienkiewicz, Michał Krasowski, Adam Krasowski, Mariusz Kwiatkowski. Oni także otrzymali z rak wójta pamiątkowy dyplom i dwa tysiące złotych nagrody głównej. II miejsce i tysiąc pięćset złotych dostała drużyna z Grochów, III miejsce i tysiąc złotych przypadło w udziale strażakom z Pietkowa.
 
Wybrany obraz
 
Bardzo dobrze spisali się najmłodsi adepci strażaccy z Pietkowa, którzy występowali w składzie: Hubert Osowski, Przemek Osowski, Adam i Karol Wilczewscy, Michał Kiełkucki, Grzegorz Kulesza i Piotr Pętkowski. Otrzymali dyplom honorowy i 13 października będą razem z drużyną druhów z Poświętnego reprezentować gminę w powiatowych zawodach OSP w Czarnej Białostockiej.
 
Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws