J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
I Piknik Rodzinny w Pietkowie PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
30.07.2014.

27 lipca 2014 r. z okazji uroczystego odpustu św. Anny w Pietkowie odbył się I Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Pietkowie, a honorowy patronat objął Wójt Gminy Poświętne.
Piknik rozpoczął się uroczystą mszą świętą, przybyli na nią licznie mieszkańcy parafii, zaproszeni goście, wśród nich władze Gminy Poświętne na czele z Wójtem Witoldem Łapińskim oraz Przewodniczącym Rady Gminy Tadeuszem Kamińskim. Obecni byli druhowie OSP z Poświętnego, Wilkowa, Grochów i przedstawiciele Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich. Oficjalne uroczystości zakończyła wspólna procesja.

Po mszy św. wszyscy zgromadzeni udali się na plac przy remizie OSP, gdzie Wójt Gminy Witold Łapiński dokonał uroczystego otwarcia strażackiego, rodzinnego pikniku.

Każdy mógł się posilić, był bigos, grochówka, pieczone kiełbaski, dzieci miały także lody. Bez ograniczenia serwowano zimne napoje, niezbędne w tym gorącym dniu. Były konkursy dla starszych i młodszych, które rozgrywano przy wielkim aplauzie licznej widowni. Nagrody otrzymały zespoły drużynowe, były to piłki, zestawy do gry w tenisa ziemnego i stołowego. Dla dorosłych pamiątkowe puchary, a dla dzieci medale. Sponsorem nagród był Wójt Gminy Poświętne oraz OSP Pietkowo. Nie zabrakło również atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, skoków na trampolinie, ułani proponowali strzelanie z karabinu maszynowego, a strażacy pokazali skuteczne gaszenie ognia.

Tę rodzinna imprezę prowadził Grzegorz Piekutowski Firma PIEKUTEK z Brańska.

Kolejne duże rodzinne spotkanie w gminie Poświętne odbędzie się 24 sierpnia 2014 r. na boisku przy Zespole Szkół w Poświętnem, a będzie to festyn sportowy. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws