J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Jubileusz par małżeńskich PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.07.2014.

W dniu 19 lipca 2014 r. 30 par małżeńskich z Gminy Poświętne, które przeżyły 50 lat i więcej w jednym związku małżeńskim, świętowały swój jubileusz. Uroczystość rozpoczęła msza święta w intencji Jubilatów, odprawiona przez proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem ks. Andrzeja Borkowskiego połączona z odnowieniem małżeńskiej przysięgi.

Po nabożeństwie Jubilaci i ich rodziny udały się do Urzędu Gminy w Poświętnem, gdzie Jubilaci zostali udekorowani medalami nadanymi im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. W imieniu Prezydenta aktu dekoracji „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dokonał Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński.

Jubilaci przyjmowali gratulacje, życzenia i kwiaty. Odznaczonym zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Była symboliczna lampka szampana i toast na cześć Jubilatów, a także okolicznościowy tort.

Uczestniczący w uroczystości Wójt Gminy Poświętne Pan Witold Łapiński, proboszcz ks. Andrzej Borkowski, Przewodniczący Rady Gminy Poświętne Pan Tadeusz Kamiński i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Irena Kęska pogratulowali Jubilatom tych wyjątkowych odznaczeń.

Jubileuszową uroczystość uświetnił grą i wspólnym śpiewaniem organista miejscowej parafii Pan Zygmunt Sasinowski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws