J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Sportowy sukces gimnazjalistów PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
12.06.2014.
Wspaniała postawa i bardzo dobre wyniki sportowe  - tak można podsumować udział gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Poświętnem w wojewódzkim finale ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej COCA COLA CUP  2014. Dwie drużyny: dziewcząt i chłopców pod opieką pana Leszka Warakomskiego zagrały w sobotę 07.06.2014 r. na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku w tym największym, rozgrywanym od szesnastu lat turnieju dla gimnazjalistów. Przy pięknej słonecznej pogodzie, w atmosferze wielkiego piłkarskiego święta, osiem najlepszych drużyn dziewcząt i szesnaście drużyn chłopców rywalizowało o mistrzostwo województwa podlaskiego.

O krok od wielkiego sukcesu byli chłopcy, którzy po wygraniu fazy grupowej i zwycięskim meczu ćwierćfinałowym przegrali  nieznacznie mecz o wejście do ścisłego finału zajmując ostatecznie czwarte miejsce w turnieju. Również niewiele zabrakło dziewczętom aby znalazły się w czołowej czwórce. Tylko niekorzystny stosunek bramkowy spowodował, że zakończyły swoją rywalizację na fazie grupowej zajmując ostatecznie piąte miejsce w województwie, czym powtórzyły swoje osiągnięcie z ubiegłego roku. Dziewczęta zostały „mistrzyniami” kibicowania. Prowadzący zawody komentator stwierdził, że dziewczęta z Poświętnego kibicując dla swoich świetnie grających kolegów opanowały Białystok. Zostały nawet zauważone przez redaktorów telewizyjnych i radiowych i jako jedyne znalazły się w relacji z zawodów w „Obiektywie” TV Białystok oraz relacji radiowej.

Wydarzenie sportowe jakim był XVI finał turnieju COCA COLA CUP 2014 na długo pozostanie w pamięci gimnazjalistów z Poświętnego jako jedno z najważniejszych przeżyć w ich trzyletniej edukacji gimnazjalnej. Szczegółowe wyniki i ostateczną klasyfikację turnieju nożna znaleźć na stronie WWW COCA COLA CUP 2014 w zakładce „wyniki”.Więcej zdjęć >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws