J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Dzień Rodziny 2014 PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
09.06.2014.

7 czerwca 2014 r., w słoneczne sobotnie przedpołudnie, w gminie Poświętne  świętowano Dzień Rodziny, który rozpoczęły występy  w wykonaniu uczniów klas 0 - III związane tematycznie z poezją Juliana Tuwima.

Po części artystycznej wszyscy uczestnicy spotkali się na boisku przed szkołą, gdzie można było bezpłatnie skorzystać z wielu atrakcji przeznaczonych głównie dla dzieci: zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, trampoliny. Nie zabrakło również ciekawych konkurencji rodzinnych, które rozpoczęli: wójt gminy Poświętne Witold Łapiński oraz dyrektor Zespołu Szkół Bożena Brzozowska, startując w pierwszej konkurencji – biegu na nartach.

Można było także skorzystać ze  stoiska, gdzie każdy mógł pomalować twarz, a które cieszyło się dużym zainteresowaniem głównie dzieci. Dzieci mogły też namalować portret swojej rodziny na sztalugach lub zrobić rodzinne zdjęcie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pogoda dopisała, wszyscy bawili się świetnie. Serwowano również napoje chłodzące, ciasteczka, a w porze obiadowej można było posilić się grochówką.

Podczas imprezy odbyło się podsumowanie konkursów: recytatorskiego „O różdżkę Dobrej Wróżki” oraz czytelniczego „Książka – przyjaciel prawdziwy”.

Impreza odbywała się pod hasłem „Duża rodzina – łączy, uczy, wspiera”, której głównym celem była integracja środowiska lokalnego, rodziców, dzieci i nauczycieli poprzez zabawę. oraz okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu.

Organizatorami imprezy były: Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej,  Zespół Szkół oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem. Plac zabaw, watę cukrową, popcorn, różnorodne zabawy oraz nagrody za udział w konkurencjach rodzinnych zapewniło Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi z Turośni Kościelnej. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws