J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Uczniowie z Poświętnego na stadionie Jagiellonii PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
04.06.2014.

Grad  ośmiu bramek i efektowne widowisko piłkarskie w wykonaniu kibiców mogli podziwiać uczniowie ZS w Poświętnem podczas meczu XXVI kolejki ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Koroną Kielce w dniu 27 maja 2014 r. Wizyta na stadionie przy ul. Słonecznej była kolejnym elementem nagrody za udział w konkursie „Dorastajmy w równości – gwiazda w mojej szkole”.

Nieomal stu uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum było pod wielkim wrażeniem spektaklu piłkarskiego w wykonaniu obu drużyn. Bramki padały całymi seriami. Gdy wydawało się, że Jagiellonia sięgnie pewnie po efektowne zwycięstwo prowadząc już trzema bramkami losy spotkania odwróciły się i zawodnicy z Białegostoku zaledwie mogli cieszyć się wynikiem remisowym 4:4 i dorobkiem jednego punktu.

Dla młodzieży z Poświętnego udział w tego typu imprezie był doskonałą lekcją kultury kibicowania, umiejętności wyrażania pozytywnych i negatywnych emocji oraz obycia w trakcie dużych wydarzeń i imprez o charakterze masowym.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws