J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Piłkarze Jagielloni w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.05.2014.
„Gwiazda w mojej szkole” – to spotkanie z piłkarzami Jagiellonii, które było nagrodą dla szkoły za aktywny udział uczniów w konkursie plastycznym „Dorastajmy w równości” w ramach projektu SFUMATO realizowanego przez Stowarzyszenie Dom na Młynowej Teatr TrzyRzecze w Białymstoku. Uczniowie 10 klas z naszej szkoły wykonali ponad 90 prac, z których praca Karoliny Zapisek z kl. I b gimnazjum otrzymała wyróżnienie. 21 maja gościliśmy w szkole Dyrektora Teatru TrzyRzecze pana Rafała Gawła, który wręczył nagrodę i dyplomy dla wszystkich klas oraz opiekunów konkursu na etapie szkolnym. Główną nagrodą dla szkoły było spotkanie z piłkarzami. Naszą szkołę odwiedzili Ugo Ukah – obrońca i Krzysztof Baran – bramkarz Jagiellonii.
Piłkarze udzielili wywiadu, podpisali mnóstwo autografów, ale punktem kulminacyjnym programu były pokazy sztuki piłkarskiej, w której uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły. Piłkarze wręczyli nagrody zasłużonym sportowcom z naszej szkoły. Wiele radości dzieciom dostarczyła pszczoła – maskotka Jagiellonii, która uatrakcyjniła imprezę. Dziękujemy panu Danielowi Aniołkowskiemu za wspaniałe wcielenie się w rolę pszczoły. Imprezie towarzyszyły piosenki, przyśpiewki i występ taneczny cheerleaderek. Impreza była udana i dostarczyła niezapomnianych przeżyć. Dodatkową nagrodą, jaką otrzymaliśmy od Jagiellonii są zaproszenia dla uczniów na najbliższy mecz z Koroną Kielce. (Danuta Kamieńska)

Zdjęcia na stronie internwetowej gminazjum:
Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws