J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Rekrutacja do XX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
08.04.2014.

4 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbyła się debata nt. "Pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej w Gminie Poświętne". Uczennice klasy 2 gimnazjum- Milena Falkowska i Weronika Gąsowska- do dyskusji zaprosiły panią dyrektor ZS w Poświętnem - Bożenę Brzozowską, panią Wiesławę Kruszewską - kierownika Biblioteki Publicznej w Poświętnem i panią Danutę Kamieńską - nauczyciela WOS-u. Do rozmowy dołączyły uczennice klas 3 gimnazjum: Katarzyna Papińska, Martyna Falkowska i Magda Baranowska.

W trakcie spotkania poruszane były tematy związane z projektami zrealizowanymi na terenie gminy, problemami, które wystąpiły podczas ich realizacji. Uczennice klas 3 przedstawiły swoje pozytywne odczucia na temat projektów realizowanych w szkole.

Debata została przeprowadzona w ramach rekrutacji do XX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
Na podstawie oceny prac dwuosobowych zespołów uczniowskich zostanie wyłonionych 460 młodych posłanek i posłów, którzy spotkają się 1 czerwca i będą obradować nad projektem uchwały, przygotowanym podczas posiedzenia komisji problemowej. Komisja problemowa będzie obradować w dniu 11 maja 2014 r. W jej skład – w przypadku zakwalifikowania zespołu – wejdzie 64 uczestników projektu. Posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży w dniu 1 czerwca poprzedzą seminaria tematyczne dla wszystkich zakwalifikowanych uczestników, które odbędą się 31 maja 2014 r.
Głównym organizatorem XX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży jest Kancelaria Sejmu, w porozumieniu z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i Ministerstwem Edukacji Narodowej.
 Zródło: http://www.gimpos.neostrada.pl/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws