J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zebranie sprawozdawczo - wyborcze UKS ORKAN PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
21.03.2014.
W dniu 20.03.2014 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORKAN” Poświętne. W zebraniu uczestniczyło 30 członków i sympatyków UKS-u. Wśród zebranych była liczna reprezentacja młodzieży Gimnazjum w Poświętnem. Zebranie miało na celu wybranie nowych władz zarządu klubu oraz nakreślenie projektów działań w zakresie sportu i rekreacji na lata 2014-2015.

Zadaniem UKS-u jest promowanie w lokalnym środowisku działań sportowych i rekreacyjnych. Działalność skierowana jest do dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Gminy Poświętne. UKS finansuje wyjazdy na zawody i turnieje sportowe, organizuje imprezy o charakterze sportowo-rekreacyjnym, przeznacza fundusze na zakup drobnego sprzętu sportowego. Zasadniczą częścią budżetu klubu jest dotacja celowa przyznana przez Urząd Gminy w Poświętnem, otrzymana w wyniku ogłoszonego konkursu na działalność w zakresie sportu i rekreacji w Gminie Poświętne. Pozostała część funduszy pochodzi z tzw. 1%. UKS „ORKAN” jest Organizacją Pożytku Publicznego, który może korzystać z odpisu podatku PIT.

Zarząd UKS „ORKAN”:

Łuczaj Zdzisław – przewodniczący

Warakomski Leszek – sekretarz

Warakomski Krzysztof – członek

Krasowski Robert – członek

Drągowski Grzegorz – członek

Kamiński Paweł – członek

Łuczaj Piotr – członek

Prosimy o przekazywanie 1% podatku PIT na numer KRS 0000233380. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws