J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Święty Mikołaj w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.12.2013.

20 grudnia 2013 roku w Zespole Szkół w Poświętnem odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Na szkolnej hali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie oraz pracownicy szkoły. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Witold Łapiński. Przewodniczący R$ady Gminy Tadeusz Kamiński, Skarbnik Gminy Anna Zawadzka oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała Pani Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół.


Spotkanie rozpoczęło się bożonarodzeniowym przedstawieniem w wykonaniu uczniów gimnazjum i szkoły podsatwowej pod kierunkiem Danuty Kamieńskiej, Ewy Łuby, Renaty Brzozowskiej, Wiesława Gołębiewskiego i Piotra Sobieszczaka - pracowali nad swoją sztuką prawie miesiąc. Dekorację wykonał Roman Skrzypiec. Przedstawienie było piękne, wzbudziło autentyczne zainteresowanie zebranych. W następnej kolejności nagrodzono zwycięzców konkursów: plastycznego na kartkę świąteczną i literackiego na życzenia świąteczne. W konkursach brały udział całe klasy.

Na zakończenie spotkania życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół oraz Witold łapiński – wójt gminy oraz Tadeusz Kamiński - Przewodniczący Rady Gminy. Najbardziej oczekiwanym przez dzieci momentem było przybycie Świętego Mikołaja, którym okazał się wójt Witold Łapiński,  wręczając dzieciom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”.  Następnie uczniowie udali się do sal, tam w swoich klasach łamali się opłatkiem, śpiewali kolędy i w najbliższym sobie gronie składali życzenia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws