J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
IV Turniej o Puchar Donalda Tuska PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
11.09.2013.

W dniu 10.09.2013 r. na obiektach sportowych ZS w Poświętnem odbył się turniej piłki nożnej ORLIK 2012 o Puchar Premiera Donalda Tuska. W turnieju wzięło udział 16 drużyn dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych:

2003-2002 Klasy IV-V

2001-2000 Klasy VI-I gimnazjum.

Łącznie w zawodach uczestniczyło 132 uczniów. Ze względu na dużą ilość zgłoszonych drużyn turniej odbył się systemem pucharowym. Rozegrano łącznie 16 spotkań, w których padło 61 bramek. Ten największy turniej piłki nożnej w kategoriach wiekowych jest sponsorowany przez PZU i ORLEN, które to firmy ufundowały każdemu uczestnikowi koszulkę sportowca oraz pamiątkowe dyplomy dla wszystkich drużyn.

Zawody rozpoczęła Pani Dyrektor ZS w Poświętnem Bożena Brzozowska. Życzyła wszystkim sukcesów sportowych w duchu rywalizacji fair play. Pani dyrektor podziękowała organizatorom i opiekunom za zorganizowanie tak dużej imprezy sportowej na terenie szkoły. Po zakończeniu zmagań sportowych Pani dyrektor wręczyła wszystkim drużynom dyplomy i koszulki sportowe oraz życzyła dalszych sukcesów w następnych zmaganiach eliminacji wojewódzkich.

Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęły następujące drużyny:

Kategoria klas IV-V dziewcząt - Kl. VB

Kategoria klas IV-V chłopców - Kl. VA

Kategoria klas VI-I gimnazjum dziewcząt - IB

Kategoria klas VI-I gimnazjum chłopców - IB

Najlepsze drużyny będą reprezentowały Szkołę Podstawową i Gimnazjum w półfinałach wojewódzkich. Jeden z nich w kategorii dziewcząt młodszych odbędzie się na naszym ORLIKU po 20 września.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws