J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Gmina Poświętne nagrodzona PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
17.01.2013.

Gmina PośwWybrany obraziętne otrzymała tytuł Regionalnego Lidera  Innowacji i Rozwoju 2012 w kategorii innowacyjny projekt unijny -  gminy za budowę sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej - tranzyt z Brzozowa Starego oraz w miejscowościach Wilkowo Nowe, Wilkowo Stare, Liza Stara i Liza Nowa.
11 styc
znia 2013 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyło się podsumowanie V edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2012” organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Tytuł lidera lidera odebrał Wójt Gminy Poświętne Witold Łapiński.

Ideą konkursu organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju, jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć oraz inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Tegoroczna jubileuszowa edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników, którymi są przedsiębiorcy, gminy, banki spółdzielcze, organizacje pozarządowe oraz przedstawiciele środowisk akademickich, nauki, kultury i sportu.

W regionalnej podlaskiej edycji konkursu laureatów jest 16 w tym Gmina Poświętne. Lista laureatów oraz relacja ze spotkania tutaj >>

Tytuły zostały przyznane w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Dynamicznie rozwijająca się firma, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny. Nowa kategoria to Inspirująca Firma, adresowana do firm, które wdrożyły rozwiązanie telco lub IT mające wpływ na działalność biznesową firmy.

Konkurs został objęty patronatem m.in. przez Komisję Europejską, Ministerstwo Gospodarki, Urząd Patentowy RP, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Giełdę Papierów Wartościowych oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, a także marszałków poszczególnych województw.


Przykładowy obraz

Wybrany obraz


Zdjęcie ze strony http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws