J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Święty Mikołaj w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
21.12.2012.

21 grudnia 2012 roku w Zespole Szkół w Poświętnem odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe. Na szkolnej hali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie , także ze szkoły filialnej w Brzozowie, oraz pracownicy szkoły. Przybyli także zaproszeni goście – Wójt Gminy Witold Łapiński oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.

Wszystkich zebranych na uroczystości powitała Pani Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół.

Spotkanie rozpoczęło się okolicznościowym przedstawieniem. W tym roku była to autorska interpretacja „Opowieści Wigilijnej” Dickensa. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum – pod kierunkiem Danuty Kamieńskiej, Ewy Łuby i Wiesława Gołębiewskiego - pracowali nad swoją sztuką prawie miesiąc. Efekt był wspaniały. Brawa i okrzyki podziwu najmłodszych w czasie spektaklu oraz aplauz widowni po zakończeniu przedstawienia mówiły więcej niż słowa uznania. Chwilę później kolejne brawa otrzymali nagodzeni i wyróżnieni w szkolnych konkursach – recytatorskim (świąteczne wiersze) oraz plastyczno- technicznym (na świąteczną ozdobę).

Na zakończenie spotkania życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne złożyli zebranym: Bożena Brzozowska – dyrektor zespołu szkół oraz Witold łapiński – wójt gminy. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, którym okazał się wójt Witold Łapiński,  wręczając dzieciom paczki świąteczne, przy współudziale „pomocników”.  Następnie uczniowie udali się do sal, tam w swoich klasach łamali się opłatkiem, śpiewali kolędy i w najbliższym sobie gronie składali życzenia. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws