J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2010-2014

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI


PARTNERZY

 
 

LINKI






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR





Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
III liga Futsalu PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
03.01.2012.

Dobrze w rozgrywkach III ligi futsalu spisuje się drużyna Orkana Poświętne. W sześciu rozegranych dotychczas meczach przegrała tylko jedno spotkanie z reprezentacją Podlasia i zajmuje 2 miejsce w tabeli. Poniżej wyniki meczy rozegranych  w miesiącu grudniu.  Już w najbliższą niedzielę tj. 8 stycznia w Białymstoku kolejny turniej. Będzie to dla Orkana doskonała okazja do rewanżu za poniesioną porażkę z drużyną Podlasie U-20.



Program turnieju:

Hetman Tykocin - Podlasie U 20
Orkan Poświętne - Znicz Suraż
Orkan Poświętne - Podlasie U20
Hetman Tykocin - Znicz Suraż

Orkan Poświetne - Sędziowie 15:3 (4:0). Bramki: Hryniuk Piotr, Perkowski Adam 2, Żochowski Marcin, Markowski Adrian, Łapiński Mariusz 7, Dworakowski Mateusz 2, Perkowski Jakub – Bochenek Marcin 2, Skrzypko Mateusz.

Orkan: Drągowski Tomasz, Perkowski Adam, Łapiński Mariusz, Hryniuk Piotr, Markowski Adrian, Dworakowski Mateusz, Perkowski Jakub, Żochowski Marciej, Grochowski Grzegorz.

Sędziowie: Kucharewicz Krzysztof, Kuźma Łukasz, Bochenek Marcin, Adamski Marcin, Kurek Łukasz, Kaliszewski Paweł, Gałczyk Mariusz, Kul Paweł, Kiełczewski Konrad, Skrzypko Mateusz, Łapiński Hubert, Karlowwski Piotr.

Hetman Tykocin - Gieret Giby 10:4 (5:0). Bramki: Stoczko Kamil, Malinowski Mariusz 4, Pogorzelski Adrian, Koniczek Tomasz 2, Szczawiński Karol, Kisiel Adam – Mickiewicz Wojciech, Pietuszko Paweł, Miszkiel Sebastian, Sawukanis Marcin.
Hetman: Jendruczek Norbert, Stoczko Kamil, Koniczek Tomasz, Malinowski Mariusz, Kisiel Adam, Szczawiński Karol, Plaga Marcin, Pogorzelski Adrian, Maliszewski Przemysław.

Gieret: Jotejko Daniel, Karaszewski Marcin, Mickiewicz Wojciech, Kłoniecki Karol, Miszkiel Sebastian, Żyliński Ryszard, Bliniewski Adrian, Pietuszko Paweł, Selwent Rafał, Sawukanis Marcin, Andruszczyk Maciej.

Hetman Tykocin - Sędziowie 7:3 (2:0). Bramki: Malinowski Mariusz, Koniczek Tomasz 2, Kisiel Adam, Plaga Marcin 3 – Skrzypko Mateusz, Bochenek Marcin, Adamski Marcin

Hetman: Jendruczek Norbert, Stoczko Kamil, Koniczek Tomasz, Malinowski Mariusz, Kisiel Adam, Szczawiński Karol, Plaga Marcin, Pogorzelski Adrian, Maliszewski Przemysław.
Sędziowie: Kucharewicz Krzysztof, Kuźma Łukasz, Bochenek Marcin, Adamski Marcin, Kurek Łukasz, Kaliszewski Paweł, Gałczyk Mariusz, Kul Paweł, Kiełczewski Konrad, Skrzypko Mateusz, Łapiński Hubert, Karlowski Piotr.

Orkan Poświetne - Gieret Giby 7:4 (3:4). Bramki: Łapiński Mariusz 3, Hryniuk Piotr 2, Perkowski Adam, Markowski Adrian - Mickiewicz Wojciech 2, Bliniewski Adrian, Selwent Rafał
Orkan: Drągowski Tomasz, Perkowski Adam, Łapiński Mariusz, Hryniuk Piotr, Markowski Adrian, Dworakowski Mateusz, Perkowski Jakub, Żochowski Maciej, Grochowski Grzegorz.
Gieret: Jotejko Daniel, Karaszewski Marcin, Mickiewicz Wojciech, Kłoniecki Karol, Miszkiel Sebastian, Żyliński Ryszard, Bliniewski Adrian, Pietuszko Paweł, Selwent Rafał, Sawukanis Marcin, Andruszczyk Maciej.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Podlasie U-20 3:14 (2:6). Bramki: Krystian Babicz, Patryk Hryckiewicz - Radosław Niwiński, Mateusz Korziński 3, Michał Steć, Przemysław Siuchno 3, Aleksander Popławski, Andrzej Jakimiuk, Michał Fidziukiewicz 3, Marcin Borowik.

MOKS: Mateusz Kardasz - Mateusz Łukasiewicz, Damian Draszczuk, Mariusz Gajdziński, Krystian Babicz, Marcin Stankiewicz, Emil Bayer, Adrian Tudowski, Patryk Hryckiewicz, Robert Szugzda, Rafał Kościuk.
Podlasie U-20: Marcin Pieciul, Marcin Borowik, Aleksander Popławski, Przemyław Siuchno, Michał Fidziukiewicz, Andrzej Jakimczuk, Michał Steć, Radosław Niwiński, Mateusz Korziński.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Znicz Suraż 2:6 (1:3). Bramki: Mateusz Łukasiewicz 9, Mariusz Gajdziński 29 - Michał Osypiuk 1, Damian Zubowski 3, 29, Sebastian Manoś 15, 28, Przemysław Danielewicz 26.

MOKS: Mateusz Kardasz - Mariusz Gajdziński, Mateusz Stankiewicz, Mateusz Łukaszewicz, Krystian Babicz, Rafał Kościuk, Adrian Turowski, Marcin Stankiewicz, Patryk Hryckiewicz, Emil Bayer, Damian Draszczuk, Robert Szugzda.

Znicz: Tomasz Łupiński - Przemysław Danielewicz, Paweł Chańko, Damian Zubowski, Patryk Stypułkowski, Bartłomiej Łapiński, Sebastian Manoś, Michał Osypiuk.

Gryf Gródek - Znicz Suraż 6:7 (4:5). Bramki: Tomasz Humienny 12, 23, 23, Daniel Owerczuk 4, 5, 14 - Paweł Chańko 2, 12, Maciej Ostaszewski 4, Damian Zubowski 11, Przemysław Danielewicz 13, 26, Bartłomiej Łapiński 20.

Gryf: Artur Sacharczuk, Marcin Grygoruk, Tomasz Humienny, Bartosz Łuckiewicz, Jarosław Artemiuk, Daniel Owerczuk, Bartosz Romaniuk.

Znicz: Tomasz Łupiński, Maciej Ostaszewski, Michał Osypiuk, Damian Zubowski, Patryk Stypułkowski, Przemysław Danielewicz, Paweł Chańko, Bartłomiej Łapiński, Sebastian Manoś.

Gryf Gródek - Podlasie U-20 5:14 (4:10). Bramki: Jarosław Artemiuk 5, 26, Bartosz Łuckiewicz 10, Tomasz Humienny 14, Daniel Owerczuk 15 - Aleksander Popławski 2, 28, Michał Fidziukiewicz 2, 8, 9, 13, 27, Przemysław Siuchno 3, 22, Michał Steć 3, 10, 23, Andrzej Jakimczuk 4, Marcin Borowik 12

Gryf: Artur Sacharczuk - Marcin Grygoruk, Tomasz Humienny, Bartosz Łuckiewicz, Jarosław Artemiuk, Daniel Owerczuk, Bartosz Romaniuk.

Podlasie U-20: Marcin Pieciul - Marcin Borowik, Aleksander Popławski, Przemysław Siuchno, Michał Fidziukiewicz, Andrzej Jakimczuk, Michał Steć, Radosław Niwiński, Mateusz Korziński.

Znicz Suraż - Orkan Poświętne 3:12 (1:6). Bramki: Sebastian Manoś 6, Patryk Stypułkowski 16, Paweł Chańko 23 - Piotr Hryniuk 3, 10, 17, Adam Perkowski 4, 14, 26, 27, Jakub Perkowski 8, Adrian Markowski 12, Grzegorz Grochowski 20, Mariusz Łapiński 28, Bartłomiej Łapiński 29-samobój.

Znicz: Tomasz Łupiński, Paweł Chańko, Przemysław Danielewicz, Maciej Ostaszewski, Sebastian Manoś, Bartłomiej Łapiński, Patryk Stypułkowski, Damian Zubowski, Paweł Zakrzewski.

Orkan: Tomasz Drągowski, Adam Perkowski, Piotr Hryniuk, Adrian Markowski, Mariusz Łapiński, Marcin Żochowski, Jakub Perkowski, Grzegorz Grochowski.

Podlasie U-20 - Hetman Tykocin 5:1 (3:0). Bramki: Marcin Banicki 7, Michał Fidziukiewicz 10, 20, 21, Michał Steć 10 - Karol Szczawiński 28.

Podlasie U-20: Piotr Gawron, Marcin Borowik, Przemysław Siuchno, Aleksander Popławski, Michał Fidziukiewicz, Andrzej Jakimczuk, Marcin Banicki, Michał Steć, Radosław Niwiński, Mateusz Korżyński.

Hetman: Norbert Jendruczek, Mariusz Malinowski, Kamil Stoczko, Marcin Plaga, Tomasz Koniczek, Łukasz Andzielewicz, Karol Szczawiński, Adrian Pogorzelski, Przemysław Maliszewski, Rafał Tynkiewicz.

Podlasie U-20 - Orkan Poświętne 5:3 (1:2). Bramki: Marcin Banicki 9, Przemysław Siuchno 25, 28, 28, Michał Steć 29 - Adrian Markowski 4, 13, Piotr Hryniuk 22.

Podlasie U-20: Piotr Gawron, Marcin Borowik, Przemysław Siuchno, Aleksander Popławski, Michał Fidziukiewicz, Andrzej Jakimczuk, Marcin Banicki, Michał Steć, Radosław Niwiński, Mateusz Korżyński.

Orkan: Tomasz Drągowski, Adam Perkowski, Piotr Hryniuk, Adrian Markowski, Mariusz Łapiński, Maciej Żochowski, Jakub Perkowski, Grzegorz Grochowski.

Hetman Tykocin - Znicz Suraż 10:5 (7:3). Bramki: Tomasz Koniczek 2, 28, Marcin Plaga 6, 23, 24, Adrian Pogorzelski 7, 9, Przemysław Maliszewski 8, Kamil Stoczko 12, 14 - Michał Osypiuk 2, Damian Zubowski 5, 15, 18, Paweł Chańko 30

Hetman: Norbert Jendruczek, Mariusz Malinowski, Tomasz Koniczek, Łukasz Andzielewicz, Kamil Stoczko, Rafał Tynkiewicz, Karol Szczawiński, Adrian Pogorzelski, Przemysław Maliszewski, Marcin Plaga.

Znicz: Tomasz Łupiński, Patryk Stypułkowski, Maciej Ostaszewski, Przemysław Danielewicz, Michał Osypiuk, Damian Zubowski, Bartłomiej Łapiński, Paweł Zakrzewski, Paweł Chańko.

Tabela:

1. Podlasie  U 20                       6 m         18 pkt                     48:13 br
2. UKS Orkan Poświętne        6              13                           55:23
3. Hetman Tykocin                  6              13                           42:23
4. Znicz Suraż                           6              7                            35:52
5. Sędziowie                              4               3                            29:39
6. Gryf Gródek                         4              3                            19:42
7. Gieret Giby                           4              1                            16:38
8. MOKS Białystok                  4              0                              8:34

Klasyfikacja strzeleców

19 bramek - Michał Fidziukiewicz (Podlasie U-20)
15 bramek - Adam Perkowski (Orkan)
12 bramek - Mariusz Łapiński (Orkan)
11 bramek - Mariusz Malinowski (Hetman T)
10 bramek - Piotr Hryniuk (Orkan), Przemysław Siuchno (Podlasie)
8 bramek - Wojciech Mickiewicz (Gieret), Marcin Plaga (Hetman T)
7 bramek - Łukasz Borowski (Znicz), Tomasz Humienny (Gryf)
6 bramek - Mateusz Korziński, Andrzej Jakimczuk, Michał Steć (Podlasie U-20), Konrad Kiełczewski (Sędziowie), Adrian Markowski (Orkan), Damian Zubowski (Znicz)
5 bramek - Adam Kisiel, Tomasz Koniczek (Hetman T), Marcin Bochenek (Sędziowie), Przemysław Danielewicz (Znicz)
4 bramki - Marcin Adamski (Sędziowie), Daniel Owerczuk (Gryf), Aleksander Popławski (Podlasie U-20), Sebastian Manoś, Paweł Chańko (Znicz)
3 bramki - Sebastian Kozłowski, Bartosz Łuckiewicz (Gryf), Maciej Żochowski, Jakub Perkowski (Orkan), Karol Szczawiński, Kamil Stoczko, Adrian Pogorzelski (Hetman T), Maciej Ostaszewski (Znicz), Marcin Borowik, Maciej Banicki (Podlasie U-20)
2 bramki - Mariusz Gajdziński (MOKS), Mariusz Gałczyk, Mateusz Skrzypko (Sędziowie), Karol Kordyński, Radosław Niwiński (Podlasie U-20), Jarosław Artemiuk (Gryf), Mariusz Perkowski, Mateusz Dworakowski (Orkan), Adrian Bliniewski (Gieret), Patryk Stypułkowski, Michał Osypiuk (Znicz)
1 bramka - Bartłomiej Łapiński, Paweł Zakrzewski (Znicz), Łukasz Kurek, Łukasz Kuźma, Paweł Kul, Hubert Łapiński (Sędziowie), Andrzej Jakimiuk (Podlasie U-20), Rafał Selwent, Sebastian Miszkiel, Paweł Pietuszko, Karol Kłoniecki, Marcin Karaszewski, Marcin Sawukanis (Gieret), Mateusz Łukasiewicz, Patryk Hryckiewicz, Krystian Babicz, Robert Szugzda, Mateusz Stankiewicz (MOKS), Łukasz Andzielewicz, Przemysław Maliszewski (Hetman T),  Grzegorz Grochowski (Orkan)
samobój - Bartłomiej Łapiński (Znicz)

źródło: http://podlaskizpn.org/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws