J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Finał województwa podlaskiego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
27.09.2011.
„TylkoWybrany obrazczwarte miejsce w finale województwa podlaskiego II Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska zajęła drużyna chłopców z Gimnazjum w Poświętnem.

W grupie eliminacyjnej przeciwnikami gimnazjalistów były drużyny z GP w Gródku i ZS nr 6 w Białymstoku (szkoła o profilu sportowym na Pietraszkach).

Pierwszy mecz grupowy to pojedynek naszych przeciwników. Zakończył się skromnym zwycięstwem białostoczan 2:1. Drugie spotkanie Gródek - Poświętne zakończyło się zwycięstwem drużyny z Gródka 3:1. Nasi chłopcy grali jakby pierwszy raz znaleźli się na boisku. Byli przytłoczeni atmosferą wielkiej sportowej imprezy jakim był turniej w Białymstoku.

Po tej przegranej tylko wysoka wygrana ( różnicą 3 bramek) dawała chłopcom awans do następnej rundy. Po przestawieniu ustawienia i opadnięciu emocji po porażce chłopcy z klasy pierwszej dali niesamowity wręcz popis kunsztu piłkarskiego i niebywałej skuteczności. Wynik 10:0 wzbudził podziw i osłupienie wśród większości działaczy zawodników i kibiców zgromadzonych na stadionie ZSM. Faworyzowany zespół z Białegostoku odpadł z dalszej rywalizacji. Niestety piłkarskie szczęście naszej drużyny skończyło się równie szybko jak się zaczęło. W meczu o wejście do ścisłego finału drużyna z Poświętnego spotkała się z drużyną z Gimnazjum nr 11 w Suwałkach. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 2:2. Rzuty karne, które miały rozstrzygnąć o awansie lepiej wykonywali suwalczanie. W meczu o trzecie miejsce znów brak szczęścia ( prowadziliśmy już 2:0 ). Kontuzja bramkarza i kilka nieszczęśliwych zagrań spowodowały, że zabrakło dla naszej drużyny miejsca w medalowej trójce.
Niedosyt z zajęcia doskonałego czwartego miejsca w województwie był bardzo duży wśród zawodników i trenera. Taka okazja może się już więcej nie powtórzyć.

Czy drużyna z pierwszej klasy godnie zastąpi ubiegłorocznych absolwentów to się jeszcze okaże. Na razie cieszymy się z bardzo dobrej postawy pierwszoklasistów i jednego z największych sukcesów sportowych w historii szkoły.

Szkoła otrzymała komplet ( 10 sztuk) strojów sportowych, a każdy zawodnik otrzymał imienny dyplom gratulacyjny.

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws