J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Rolnictwo, Oświata
6 - Geodezja
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2010-2014

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI


PARTNERZY

 
 

LINKI






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR





Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Druga edycja turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
23.09.2011.
Wybrany obraz
W dniu 22.09.2011 na obiekcie sportowym ORLIK przy Zespole Szkół w Poświętnem został rozegrany półfinał woj. podlaskiego drugiej edycji turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów, które wygrały pierwszą rundę eliminacyjną. Gimnazjum w Poświętnem gościło u siebie drużyny z Suraża, Płonki Kościelnej, Jabłoni Kościelnej, Hajnówki i Wysokiego Mazowieckiego.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, których zwycięzcy awansowali bezpośrednio do finału województwa. W pierwszej grupie (A) znalazły się zespoły z Płonki Kościelnej, Suraża i Hajnówki.
 
WYNIKI SPOTKAŃ I KOŃCOWA KLASYFIKACJA
 
1.     Płonka Kościelna – Suraż            3:0
2.     Hajnówka – Suraż                       4:0
3.     Płonka Kościelna – Hajnówka      2:0
   
I miejsce Płonka Kościelna              6 pkt bramki   5:0
II miejsce Hajnówka                        3 pkt bramki   4:2
III miejsce Suraż                             0 pkt bramki   0:7
 
W drugiej grupie (B) rywalizowały ze sobą zespoły z Poświętnego, Jabłoni Kościelnej i Wysokiego Mazowieckiego.
 
WYNIKI SPOTKAŃ I KOŃCOWA KLASYFIKACJA
 
1.     Jabłoń Kościelna – Wysokie Mazowieckie          3:0
2.     Poświętne - Jabłoń Kościelna                            5:1
3.     Poświętne – Wysokie Mazowieckie                    7:0
 
 
I miejsce Poświętne                            6 pkt bramki  12:1
II miejsce Jabłoń Kościelna                 3 pkt bramki   4:5
III miejsce Wysokie Mazowieckie        0 pkt bramki  0:10
 
Chłopcy z klasy pierwszej gimnazjum wzmocnieni jednym kolegą ze SP pod kierunkiem Pana Leszka Warakomskiego awansowali do finału województwa i znaleźli się w gronie 12 najlepszych drużyn naszego regionu w swojej kategorii wiekowej.
 
Finał woj. podlaskiego tej największej ogólnopolskiej imprezy piłkarskiej skierowanej do najmłodszych adeptów futbolu zostanie rozegrany w Białymstoku na boisku ZSM przy ul. Broniewskiego w dniu 26.09.2011.
 
Skład drużyny:
1.     Dworakowski Jakub
2.     Dworakowski Daniel
3.     Dzierżek Mateusz
4.     Roszkowski Łukasz
5.     Brzozowski Patryk
6.     Janczewski Michał
7.     Przewoźnik Rafał
8.     Lupa Maciej
9.     Wróblewski Patryk
10. Pasternak Paweł
 
Trener: Leszek Warakomski             



                  
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws