J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
II Polska Liga Futsalu grupa IV PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.02.2011.
KoleWybrany obrazjka XV:Wybrany obraz
 ORKAN POŚWIĘTNE – BIAŁO –NIEBIESCY SUWAŁKI

                   3                -      5            (2:1)

Bramki:
Orkan: Mariusz Łapiński -2, Piotr Hryniuk

Orkan:
Tomasz Drągowski – Piotr Aleksandrowicz, Wojciech Niwiński, Adrian Markowski, Wojciech Gumieniak, Adam Perkowski, Piotr Hryniuk, Mariusz Łapiński,

Orkan przegrał mecz, który tak naprawdę trudno było przegrać. Od pierwszych minut zdecydowana przewaga gospodarzy. Tylko w okresie pierwszych kilku minut oddali tyle celnych strzałów na bramkę gości, że wystarczyło by ich zapewne na niektóry cały mecz. Tylko doskonale broniącemu bramkarzowi goście zawdzięczają iż goście nie tracili bramek. Aż dziwne, że dopiero w 6 minucie Mariusz Łapiński zdobywa pierwszego gola dla Orkana. Napór gospodarzy nie maleje, ale to na przekór  goście, po jednej z nielicznych, ale ładnej akcji, w 10 minucie wyrównują na 1:1. W 18 minucie osiemnastoletni Piotr Hryniuk po slalomie między zawodnikami gości wyprowadza gospodarzy na prowadzenie na 2:1. Od początku II połowy dalsze bezskuteczne ostrzeliwanie bramki drużyny z Suwałk. Jak to ogół bywa, niewykorzystane sytuacje mszczą się. Tak też było i tym razem. W 33 minuciesuwalczanie strzelają wyrównującą bramkę na 2:2. Nieprzyzwyczajeni do porażek w swojej hali gospodarze przystępują do jeszcze bardziej zdecydowanych ataków. Atakujący nieustannie Orkan zapomina jednak o obronie. Wykorzystują go skrzętnie goście, którzy w ciągu trzech minut, po skutecznych kontrach wychodzą na prowadzenie 5:2. Nieustanne ostrzeliwanie bramki gości przynosi skutek dopiero w 38 minucie, kiedy to Mariusz Łapiński ustala wynik meczu na 5:3 dla gości.
 
Orkan posiadając zdecydowaną przewagę, jakiej chyba jeszcze niemiał w meczach rozegranych w lidze, oddając przynajmniej dziesięć razy więcej celnych strzałów niż rywale, przegrywa. Zawodnikiem meczu bramkarz z Suwałkach, który uchronił swoją drużynę od wysokiej porażki. Gdyby nie on pewnie byłaby wynik dwucyfrowy. Brawo należą się jednak dla całej drużyny Suwałk za konsekwentna grę i bezlitosne wykorzystanie kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramek, które udało im się stworzyć. Orkan surowo ukarany za błędy w obronie, przy stosunkowo nielicznych atakach gości oraz za brak zimnej krwi w niezliczonych sytuacjach podbramkowych.
 
Pozostałe wyniki XV kolejki:
 
AZS UW Warszawa - Elhurt Elmet Helios Białystok 3:4
Jantar Ostrołęka - Mazovia FC Warszawa 3:3
Zaległy mecz (17.02.2011) Jantar Ostrołęka – AZS UW Warszawa 3:4

Tabela II ligi - grupa IV po XV kolejce:
 
Poz.
Drużyna
m
pkt
bramki
różnica
bramek
1
AZS UW Warszawa
14
32
68 - 30
+38
2
Elhurt Helios Białystok
14
31
76 - 36
+40
3
Mazovia FC Warszawa
15
24
79 - 47
+32
4
UKS Biało-Niebiescy Suwałki
15
21
47 - 65
-18
5
UKS Orkan Poświętne
15
16
83 - 90
-7
6
Jantar Ostrołęka
15
4
32 - 117
-85

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi nadal Mariusz Łapiński (Orkan Poświętne) z dorobkiem 30 goli przed Tadeuszem Kiełbiewskim (Mazovia) 19 goli oraz Adamem Perkowskim (Orkan) - 18.

Klasyfikacja strzelców:

Mariusz Łapiński (Orkan)   30
Tadeusz Kiełbiewski (Mazovia)   19
Adam Perkowski (Orkan)   18
Rafał Prażuch (AZS UW)   18
Andrzej Januszewski (Mazovia)   15
 Przemysław Cegiełko (AZS UW)   13
 Piotr Hryniuk (Orkan)   13
Adrian Markowski (Orkan)   13
Sebastian Kozłowski (Helios)   12
Jakub Budźko (Helios)   11
Piotr Gwaj (Biało-Niebiescy)   11
Tomasz Koniczek (Helios)   11

Program XVI kolejki ( 5-6 marca 2011)
 
Mazovia FC Warszawa – AZS UW Warszawa
Jantar Ostrołęka - Orkan Poświętne
Elhurt Elmet Helios Białystok - Biało – Niebiescy Suwałki
 
Wcześniej, bo 26 lutego Orkan rozegra na wyjeździe mecz awansem XX kolejki z UKS Biało – Niebiescy Suwałki, a 27 lutego AZS zagra zaległy mecz z Elhurt Elmet Helios Białystok.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws