10                -      4              (3:2)

Orkan: Adam Perkowski -3, Piotr Aleksandrowicz;
Wybrany obraz

Mazovia: Tadeusz Kiełbiewski -4,Andrzej Januszewski – 3,Piotr Hereśniak – 2,Paweł Jóźwiak;

Orkan:
Tomasz Drągowski – Piotr Aleksandrowicz, Wojciech Niwiński, Karol Kamiński, Adam Perkowski, Łukasz Płoński, Mariusz Łapiński

Nie udała się drużynie Orkana wyprawa do stolicy. Zespół z Poświętnego przegrał wysoko z Mazovią FC Warszawa 4:10 (2:3). Goście dali się zaskoczyć piłkarzom Mazovii i już w 5 minucie po głupich błędach w obronie przegrywali 0:2. W 16 minucie gospodarze podwyższają na 3:0. W tej samej minucie Adam Perkowski strzela pierwszego gola dla Orkana. Od tego momentu goście uzyskują dość dużą przewagę, która utrzymuje się do końca pierwszej części meczu. W 17 minucie debiutujący w lidze Wojtek Niwiński strzela na bramkę gospodarzy, piłka po drodze odbija się od Piotra Aleksandrowicza i wpada do siatki Mazovi. Do końca I połowy pomimo przewagi gościom nie udaje się jednak strzelić wyrównującej bramki. Po przerwie wbrew oczekiwaniom dużo słabsza gra Orkana i gospodarze w 25 minucie prowadzą już wysoko bo aż 5:2. Ten najgorszy okres gry Orkana dalej, bezlitośnie wykorzystują gospodarze strzelając pomiędzy 29 a 32 minutą 4 kolejne bramki. W 30 minucie goście tracą najlepszego swego piłkarza, Mariusza Łapińskiego, który w wyniku chyba zbyt pochopnej decyzji sędziego otrzymuje drugą żółtą kartkę i w efekcie musi opuścić boisko. Przy stanie 9:2 Adam Perkowski zmniejsza dystans do gospodarzy zdobywając w 36 i 37 minucie dwa gole. W 38 minucie Mazovia strzela dziesiątą bramkę ustalając wynik końcowy na 10:4. W tym okresie gospodarze nie wykorzystali także przedłużonego rzutu karnego.

Pozostałe wyniki XIV kolejki:
Elhurt Elmet Helios Białystok - Jantar Ostrołęka 8:2
Biało – Niebiescy Suwałki – AZS UW Warszawa 1:2
Zaległy mecz AZS UW Warszawa – Mazovia FC Warszawa 5:3 (0:0).