Paweł Juchniewicz – 33, 36, 38
Karol Domżała – 37

Orkan:
Tomasz Drągowski – Piotr Łuczaj, Karol Kamiński, Damian Piekutowski, Adam Perkowski, Łukasz Płoński, Mariusz Łapiński

W Warszawie, w hali przy ulicy Banacha AZS UW nie miał większych problemów z pokonaniem drużyny gości.

Gospodarze dobrze pamiętali o problemach na jakie natknęli się w ostatnim spotkaniu tych zespołów, które zakończyło się dość niespodziewanym wynikiem 4:4. Od samego początku meczu gospodarze grali dość ładnie, ale trochę asekuracyjnie, jakby obawiając się kontry gości.  Dlatego też, pomimo znacznej przewagi AZS pierwszego gola zdobywa dopiero w 16 minucie. Strzelcem bramki Grzegorz Och, który mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje zasłoniętego Tomka Drągowskiego. AZS przeprowadza jeszcze kilka ładnych akcji, ale wynik 1:0 utrzymuje się do końca I połowy.

Początek II części meczu to dalsza konsekwentna gra AZS i tylko sporadyczne ataki drużyny gości. Po kilku minutach gry na 2:0 podwyższa Jakub Mykowski. W 29 minucie goście strzelają kontaktową bramkę. Jej zdobywcą jest, występujący po przerwie spowodowanej chorobą, najskuteczniejszy snajper ligi Mariusz Łapiński. Był to już jego 28 gol w rozgrywkach II ligi PLF, pomimo, że nie zagrał we wszystkich meczach.

Goście, mający jeszcze nadzieję na korzystny wynik próbują coraz śmielej atakować. Wykorzystują to bezlitośnie gracze AZS UW, którzy w okresie zaledwie kilku minut po golach: Rafała Prażucha, Karola Domżały i dwóch Jakuba Juchniewicza wychodzą na wysokie prowadzenie 6:1. W 38 minucie Orkan odpowiada jeszcze golem, kapitana zespołu, Adama Perkowskiego. W odpowiedzi Paweł Juchniewicz ustała końcowy wynik meczu na 7:2 dla AZS.

Zwycięstwo AZS mogłoby być bardziej okazałe, ale gospodarze przez cały mecz seryjnie marnowali dobre sytuacje bramkowe. W końcówce spotkania nie wykorzystali jeszcze dwóch przedłużonych rzutów karnych. Najpierw Grzegorz Och fatalnie spudłował, a chwilę później inny zawodnik gospodarzy uderzył w poprzeczkę bramki Orkana. Piłkarzom Orkana kibicowała drużyna Elhurt - Elmet Helios Białystok, która wcześniej w tej samej hali zremisowała z innym zespołem z Warszawy Mazovią FC 2:2 (0:0). Białostoczanie liczyli na dobry występ Poświętnego, co umocniłoby ich na pozycji lidera II ligi.

-78

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzą zawodnicy Orkana Poświętne, Mariusz Łapiński, z dorobkiem 28 bramek przed Adamem Perkowskim (Orkan ) -15 goli, Tadeuszem Kiełbiewskim (Mazovia) 14 goli.