J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
II Polska Liga Futsalu grupa IV PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
07.02.2011.
Wybrany obraz
Kolejka XIII:
 
AZS WARSZAWA      -      ORKAN POŚWIĘTNE
              7                 -                2               (1:0)


Bramki
: Wybrany obraz
Orkan:
Mariusz Łapiński - 29 min
Adam Perkowski - 38 min
AZS:
Grzegorz Och – 16
Jakub Mykowski – 27
Rafał Prażuch – 30
Paweł Juchniewicz – 33, 36, 38
Karol Domżała – 37
 

Orkan:
Tomasz Drągowski – Piotr Łuczaj, Karol Kamiński, Damian Piekutowski, Adam Perkowski, Łukasz Płoński, Mariusz Łapiński

W Warszawie, w hali przy ulicy Banacha AZS UW nie miał większych problemów z pokonaniem drużyny gości.

Gospodarze dobrze pamiętali o problemach na jakie natknęli się w ostatnim spotkaniu tych zespołów, które zakończyło się dość niespodziewanym wynikiem 4:4. Od samego początku meczu gospodarze grali dość ładnie, ale trochę asekuracyjnie, jakby obawiając się kontry gości.  Dlatego też, pomimo znacznej przewagi AZS pierwszego gola zdobywa dopiero w 16 minucie. Strzelcem bramki Grzegorz Och, który mocnym strzałem pod poprzeczkę zaskakuje zasłoniętego Tomka Drągowskiego. AZS przeprowadza jeszcze kilka ładnych akcji, ale wynik 1:0 utrzymuje się do końca I połowy.

Początek II części meczu to dalsza konsekwentna gra AZS i tylko sporadyczne ataki drużyny gości. Po kilku minutach gry na 2:0 podwyższa Jakub Mykowski. W 29 minucie goście strzelają kontaktową bramkę. Jej zdobywcą jest, występujący po przerwie spowodowanej chorobą, najskuteczniejszy snajper ligi Mariusz Łapiński. Był to już jego 28 gol w rozgrywkach II ligi PLF, pomimo, że nie zagrał we wszystkich meczach.

Goście, mający jeszcze nadzieję na korzystny wynik próbują coraz śmielej atakować. Wykorzystują to bezlitośnie gracze AZS UW, którzy w okresie zaledwie kilku minut po golach: Rafała Prażucha, Karola Domżały i dwóch Jakuba Juchniewicza wychodzą na wysokie prowadzenie 6:1. W 38 minucie Orkan odpowiada jeszcze golem, kapitana zespołu, Adama Perkowskiego. W odpowiedzi Paweł Juchniewicz ustała końcowy wynik meczu na 7:2 dla AZS.

Zwycięstwo AZS mogłoby być bardziej okazałe, ale gospodarze przez cały mecz seryjnie marnowali dobre sytuacje bramkowe. W końcówce spotkania nie wykorzystali jeszcze dwóch przedłużonych rzutów karnych. Najpierw Grzegorz Och fatalnie spudłował, a chwilę później inny zawodnik gospodarzy uderzył w poprzeczkę bramki Orkana. Piłkarzom Orkana kibicowała drużyna Elhurt - Elmet Helios Białystok, która wcześniej w tej samej hali zremisowała z innym zespołem z Warszawy Mazovią FC 2:2 (0:0). Białostoczanie liczyli na dobry występ Poświętnego, co umocniłoby ich na pozycji lidera II ligi.

Pozostałe wyniki XIII kolejki:

Mazovia Warszawa – Helios Białystok 2:2

Biało – Niebiescy Suwałki – Jantar Ostrołęka 3:2

Tabela II ligi - grupa IV po XII kolejce:

Poz.

Drużyna

m

pkt

bramki

różnica

bramek

1

Elhurt Helios Białystok

12

25

64 - 31

+33

2

AZS UW Warszawa

10

23

54 - 19

+35

3

Mazovia FC Warszawa

12

20

63 - 35

+28

4

Biało-Niebiescy Suwałki

13

18

41 - 60

-19

5

UKS Orkan Poświętne

13

16

76 - 75

+1

6

Jantar Ostrołęka

12

3

24 - 102

-78


W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzą zawodnicy Orkana Poświętne, Mariusz Łapiński, z dorobkiem 28 bramek przed Adamem Perkowskim (Orkan ) -15 goli, Tadeuszem Kiełbiewskim (Mazovia) 14 goli.

Klasyfikacja strzelców:
Mariusz Łapiński (Orkan)   28
Adam Perkowski (Orkan)   15
Tadeusz Kiełbiewski (Mazovia)   14
Adrian Markowski (Orkan)   13
Rafał Prażuch (AZS UW)   13
Piotr Hryniuk (Orkan)   12
Sebastian Kozłowski (Helios)   11
Jakub Budźko (Helios)   10
Przemysław Cegiełko (AZS UW)   10
Tomasz Jarząbski (Biało-Niebiescy)   10
 

Program XIV kolejki ( 12-13 luty 2011)

 
Mazovia Warszawa – Orkan Poświetne
Helios Białystok – Jantar Ostrołęka
Biało – Niebiescy Suwałki – AZS Warszawa
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws