J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Święty Mikołaj w Zespole Szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
22.12.2010.
Wybrany obraz
20 grudnia 2010 roku do uczniów Zespołu Szkół w Poświętnem zawitał Św. Mikołaj. Na  spotkanie wigilijne na sali gimnastycznej, w którym uczestniczyły także dzieci ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie Starym, przybyli zaproszeni goście: proboszcz parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem Jarosław Chojnowski , wójt gminy Witold Łapiński, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kamiński oraz kierownik GOPS Alicja Kamińska.
 
Zebranych gości przywitała Bożena Brzozowska - dyrektor Zespołu Szkół w Poświętnem.  Uczniowie z klas IV szkoły podstawowej pod kierunkiem Ranaty Brzozowskiej oraz chór prowadzony przez Urszulę Wiluk przedstawili bożonarodzeniową inscenizację. Po występie  "pomocnicy" Św.  Mikołaja wnieśli na salę worki z prezentami, co wzbudziło ogromny aplauz u dzieci.
Okazało się, że wyczekiwanym Św. Mikołajem byli zaproszeni goście, którzy osobiście wręczyli dzieciom prezenty.

Podczas spotkania rostrzygnięto również konkursy:

 "Zwyczaje bożonarodzeniowe" - konkurs zorganizowany przez katechetę gimnazjum księdza Piotra Rytla

oraz

"Raduj się świecie, przyszedł Pan" - konkurs zorganizowany w ramach projektu pt. "Patrzymy trzeźwo na świat" z elementami biblioterapii, prowadzonego przez bibliotekę szkolną . Na konkurs literacki i plastyczny wpłynęło 102 prace. 14 zostało nagrodzonych, zaś pozostali uczestnicy otrzymali upominki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws