J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
"Jubileusz 100-lecia OSP Pietkowo - historia, teraźniejszość i przyszłość" - podsumowanie projektu. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
31.07.2009.

Wybrany obraz

30 lipca 2009 r. podsumowano projekt realizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Pietkowie „Jubileusz 100-lecia OSP Pietkowo – historia, teraźniejszość i przyszłość” w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Na realizacje zadania przeznaczono kwotę 31863 zł. W spotkaniu podsumowującym uczestniczyli: Małgorzata Lawda - Konsultant Regionalny PPWOW, Dariusz Koc - zastępca JRG Łapy kapitan, Witold Łapiński - wójt gminy Poświętne, Wiktoria Kazimierska - skarbnik gminy, Alicja Kamińska – Koordynator Gminny PPWOW, Robert Kusielczuk - Prezes OSP Pietkowo oraz druhowie strażacy.

Spotkanie rozpoczął i gości przywitał wójt Witold Łapiński.Sprawozdanie zrealicazji programu przedstawił Prezes OSP Pietkowo Robert Kusielczuk. Podczas podsumowani projektu wójt wręczył podziękowania za zaangażowanie dla Jednostki OSP Pietkowo oraz dla Mieczysława Gołaszewskiego "za wieloletnią służbę w szeregach jednostki, poświęcenie, zaangażowanie oraz trud włożony w jej rozwój".

 

 

 

 

 
 

 

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

 

 

 

 

 

W ramach projektu zorganizowano:

Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej w Pietkowie pt. „Straż pożarna za 100 lat”.

 

 

 

 

Nagrodzono trzy pierwsze prace:
I miejsce - Zuzanna Pasternak
II miejsce – Mateusz Bogusz
III miejsce – Paulina Kondratowicz

Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Zawody pożarnicze w Poświętnem zorganizowane przez OSP Pietkowo.

Udział wzięły 4 jednostki- Grochy, Pietkowo, Poświętne, Wilkowo oraz drużyna młodzieżowa przy OSP Pietkowo.

Jubileusz 100-lecia OSP Pietkowo.

W dniu 5 lipca 2009 roku odbyły się uroczystości jubileuszowe 100-lecia OSP Pietkowo, połączone z nadaniem jednostce sztandaru i festynem rodzinnym.

Podczas festynu wszyscy uczestnicy mieli zapewnione różnorodne atrakcje. Odbył się konkurs wiedzy pożarniczej w dwóch kategoriach wiekowych; dla dzieci do 13 lat i dla dorosłych. Dzieci miały możliwość ]”poszaleć” na dmuchanych zjeżdżalniach, przejechać sie kucykiem , mogły skorzystać z trampoliny , a starsi z przejażdżki quadem. Wszyscy chętni mogli tez spróbować dań tak bardzo popularnych w naszym regionie czyli grochówki i bigosu.

Z okazji jubileuszu został wydany folder „100 lat OSP Pietkowo”. Wszyscy zainteresowani historią jednostki mogli otrzymać go bezpłatnie w ramach promocji. Dużym powodzeniem cieszył się występ zespołu muzycznego „POSOBONGO” z Zespołu Szkół w Poświętnem, pod kierunkiem Pani Urszuli Wiluk. Zespół działa w ramach projektu „Gramy, śpiewamy i tańczymy” realizowanego również w ramach Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich. Zespół zaprezentował ciekawy repertuar, bisował wielokrotnie. Odbył się również pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu trzech par dziecięcych pod kierunkiem pana Marcina Tomkiela. Przy muzyce zespołów SKALAR, MEGA DANCE i PRESTIGE bawiono się do późnych godzin nocnych. czytaj więcej >>

Wyjazd członków OSP Pietkowo do PSP w Białymstoku.

32 osoby wzięły udział w wyjeździe do PSP w Białymstoku, gdzie zapoznały się ze stanowiskiem dowodzenia oraz nowoczesnym sprzętem .

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie dla rodzin z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenie odbyło się 19 lipca 2009 r. Zostało przeprowadzone przez dowódcę JRG Łapy młodszego brygadiera Roberta Dzierżka.

Uczestnicy usługi „Jubileusz 100-lecia OSP Pietkowo -historia, teraźniejszość i przyszłość” w znacznym stopniu podnieśli swój poziom wiedzy w zakresie ochrony przeciwpożarowej , dowiedzieli się o działalności jednostek OSP, efektywnie spędzili czas podczas festynu, mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas konkursu.

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws