J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne

Przerwy w dostawie

energii elektrycznej

 

System Zbiórki Opakowań
PSOR


Jakość powietrzaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
"Gramy, śpiewamy, tańczymy" - prezentacja projektu PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
24.06.2009.
Wybrany obraz
"Gramy, śpiewamy, tańczymy".
 
Pod takim hasłem realizowany jest projekt Zespołu Szkół w Poświętnem dotyczący zajęć wolaknych, instrumentalnych i tanecznych odbywających się od października 2008 roku do grudnia 2009 roku. W programie uczestniczą uczniowie z Zespołu Szkół w Poświętnem, a jest on finansowany w ramach środków uzyskanych przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej z kredytu Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (Bank Światowy) na Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW.
 
Na imprezę podsumowującą pierwszy etap projektu, która odbyła się 15.06.2009 r. w Zespole Szkół w Poświętnem, przybyli uczestnicy projektu, ich rodziny, wójt gminy Witold Łapiński oraz koordynator gminny projektu - kierownik GOPS Alicja Kamińska.
 
Młodzież przedstawiła zebranym gościom repertuar taneczno - wokalny pod kierunkiem Urszuli Wiluk. Taneczne rytmy klasyczne bardzo się uczestnikom spotkania podobały, a cygańskie melodie porwały wszystkich do wspólnej zabawy.
 
Wybrany obraz
 
 
Wybrany obraz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws