J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Dzień Jagielloni w Zespole szkół w Poświętnem PDF Drukuj
Wpisał: Wiesława Kruszewska   
18.02.2009.

Dzień Jagielloni w Zespole szkół w Poświętnem

Jagiellonia Białystok i Podlaskiego Kuratorium Oświaty ogłosiły Konkurs Młodego Kibica, który ma spowodować kulturalny, sportowy doping zamiast chamstwa na stadionie i poza nim.

 

Do ogłoszonego w styczniu konkursu zgłosiło się 20 szkół z naszego województwa. 11 lutego rozpoczęły się konkursowe prezentacje – szkolny Dzień Jagiellonii. Jako pierwsza prezentowała się młodzież z Zespołu Szkół w Poświętnem. Do hali sportowej gimnazjum przybyło wielu gości, wśród nich prezes Jagiellonii Białystok Ireneusz Trąbiński wraz z młodymi piłkarzami Jagiellonii, wizytator kuratorium Andrzej Korolczuk, wójt gminy Poświętne Witold Łapiński.

Już o godzinie 8.00 rozpoczęły się piłkarskie mecze gimnazjalnych klasowych drużyn – Barcelony, Chelsea Londyn, Lecha Poznań, Legii Warszawa, Wisły Kraków i oczywiście Jagiellonii. Były - rzecz jasna - pieśni kibiców, występy taneczne oraz pokaz piłkarskiej żonglerki. Pokazy uczniów oglądali także kibice Jagi ze stowarzyszenia kibiców „Dzieci Białegostoku”.

 

Wójt Witold Łapiński zaprosił pierwszą drużynę Jagiellonii do Poświętnego. Prezes Trąbiński zapewnił, że takie spotkanie młodzieży i piłkarzy na pewno dojdzie do skutku, odbędzie się w pierwszym tygodniu czerwca. Zespół Jagi przeprowadzi na szkolnym boisku jednostkę treningową i rozegra krótki sparing z miejscowymi piłkarzami, prywatnie też kibicami Jagiellonii.

 

Wybrany obraz

 

 

Wybrany obraz

 

 

Wybrany obraz

 

 

Wybrany obraz

 

Wybrany obraz

 

Czytaj więcej >>>>


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws