J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR





Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Rankingu Gmin i Powiatów w 2008 roku PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
06.01.2009.

Po raz kolejny Gmina Poświętne znalazła sie w pierwszej piętnastce w Rankingu Gmin i Powiatów prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich.

 

Podstawą oceny jednostek samorządu terytorialnego są podejmowane przez nie działania na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego, przedsięwzięcia promocyjne, działania na rzecz poprawy jakości obsługi mieszkańca, wdrażanie rozwiązań ekoenergetycznych i proekologicznych.

 

Poniżej lista laureatów w podziale na poszczególne szczeble jednostek samorządu terytorialnego.

Powiaty:

1. Powiat Kielecki; 2. Powiat Bielski (śląski); 3. Powiat Augustowski; 4. Powiat Krośnieoski (Krosno Odrzaoskie); 5. Powiat Żnioski; 6. Powiat Kołobrzeski; 7. Powiat Oleśnicki; 8. Powiat Szczecinecki; 9. Powiat Słupski; 10. Powiat Ostrowski; 11. Powiat Żywiecki; 12. Powiat Drawski; 13. Powiat Sieradzki; 14. Powiat Kwidzyoski; 15. Powiat Pilski.

 

Miasta na prawach powiatu:

1. Miasto Dąbrowa Górnicza; 2. Miasto Legnica; 3. Miasto Słupsk; 4. Miasto Rzeszów; 5. Miasto Piotrków Trybunalski; 6. Miasto Świnoujście; 7. Miasto Konin; 8. Miasto Ruda Śląska; 9. Miasto Tychy; 10. Miasto Krosno; 11. Miasto Bytom; 12. Miasto Włocławek; 13. Miasto Rybnik; 14. Miasto Jaworzno; 15. Miasto Szczecin.

 

Gminy miejskie i miejsko-wiejskie:

1. Polanica-Zdrój; 2. Trzebinia; 3. Dąbrowa Tarnowska; 4. Brodnica; 5. Bolesławiec; 6. Duszniki Zdrój; 7. Kudowa-Zdrój; 10. Stronie Śląskie; 11. Morąg; 12. Barcin; 13. Kożuchów; 14. Paczków; 15. Krapkowice

 

Gminy wiejskie:

1. Kobylnica; 2. Przemęt; 3. Duszniki; 4. Limanowa; 5. Sztabin; 6. Jasienica; 7. Korzenna; 8. Jabłonna; 9. Tychowo;

10. Poświętne; 11. Wielka Wieś; 12. Bralin; 13. Borzęcin; 14. Kołobrzeg; 15. Piątek

 

Serdecznie gratulujemy zwycięskim samorządom. Nagrody dla nich zostaną wręczone podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP (w pierwszych dniach kwietnia 2009 roku).

przeczytaj więcej http://www.zpp.pl

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws