J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Rolnictwo, Oświata
6 - Geodezja
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2010-2014

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI


PARTNERZY

 
 

LINKI






Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR





Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 



Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Zielony Laur dla Poświętnego PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
01.12.2008.

Ogólnopolski Konkurs „Zielony Laur” organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Ekorozwój, którego celem jest nagradzanie najlepszych zrealizowanych inwestycji i przedsięwzięć gospodarczych przyczyniających się zarówno do poprawy warunków życia, jak i stanu środowiska naturalnego. Konkurs jest jedną z form uznania i promowania ekorozwoju. Organizatorzy w szczególności dedykują go jednostkom samorządu terytorialnego oraz instytucjom i firmom wspierającym samorządy w procesach inwestycyjnych realizowanych zgodnie z zasadami ekorozwoju.

25 listopada 2008 r. podczas XVII sesji Rady Gminy przedstawiciele Polskiej Izby Gospodarczej Ekorozwoju. Prezes PIGE Krzysztof Zaręba i jego zastępca doktor Batusiewicz wręczyli wójtowi Witoldowi Łapińskiemu Statuetkę "Zielony Laur" i dyplom za zajęcie III miejsca w kategorii jednostki samorządu terytorialnego.

Wybrany obraz

Statuetka i wyróżnienie jest docenieniem działalności gminy w sprawach ekologicznych, jest to ocena wysiłków samorządu w poprawianiu infrastruktury wsi, w tym w przeprowadzeniu kanalizacji.

Wybrany obraz

Wybrany obraz

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws