J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSOR

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Jak ryby w wodzie PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
01.12.2008.

Wybrany obraz Wybrany obraz

"Jak ryby w wodzie".

Pod takim hasłem realizowany jest projekt Zespołu Szkół w Poświętnem dotyczący zajęć rekreacyjno – sportowych odbywających się od października 2008 roku do lutego 2009 roku. W programie uczestniczą uczniowie z Zespołu Szkół, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut na basenie w Wysokiem Mazowieckiem. Polegają na nauce pływania (60 minut) i rekreacji (30 minut). Biorą w nich udział dwie grupy dzieci i młodzieży po czterdzieści osób każda.

Zespół Szkół w Poświętnem organizował przez okres dwóch ostatnich lat wyjazdy rekreacyjno - sportowe na basen. Dotychczas jednakże szkoła nie organizowała kursu pływania, obecnie poszerzyła ofertę o lekcje pływania. Kurs jest prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów.

Zajęcia na basenie opłacane są w ramach środków uzyskanych przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej z kredytu Międzynarodowego Banku Odbudowy i Rozwoju (Bank Światowy) na Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów Wiejskich (PPWOW). Na projekt Jak ryby w wodzie władze samorządowe przeznaczyły 17 tysięcy złotych.

Zajecia cieszą się dużym zainteresowaniem, uczestniczy w nich 80 dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum w Poświętnem

Projekt koordynowany jest przez pana Wiesława Gołębiewskiego.

 

Wybrany obraz

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws