J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Happening - podsumowanie projektu "BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA" PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
18.12.2018.

16 grudnia 2018 r. w sali Domu Kultury w Poświętnem odbył się happening podsumowujący projekt „BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA – organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Projekt dofinansowany z rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowani Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” Koordynowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i realizowany przez Gminę Poświętne.

W podsumowaniu wzięli udział: Radny Powiatu Białostockiego Mariusz Gołaszewski, pracownicy Urzędu Gminy, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Poświętnem, Przedstawiciel Komisariatu Policji w Łapach - Dzielnicowy Gminy Poświętne, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem, Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem, strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej Poświętne oraz dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz rodzinami. Trenerzy zajęć teatralnych, sportowych, tanecznych oraz eksperci z zakresu uzależnień i cyberprzemocy. Podczas happeningu wszyscy trenerzy i eksperci zaprezentowali to co robili podczas projektu.

Młodzi ludzie mieli okazję zaprezentować przed licznie zgromadzą publicznością nowe umiejętności nabyte podczas kilkumiesięcznych spotkań. W pierwszej kolejności wystąpiła Amatorska Grupa Teatralna  ZaMaską z przedstawieniem pt. „Niespełnione marzenie Kopciuszka”, można było także obejrzeć pokaz JUDO oraz  prezentacje grup tanecznych w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Organizatorzy przewidzieli także mnóstwo atrakcji i zabaw: najmłodszym organizowała zabawy animatorka, duże zainteresowanie wzbudziła żywa maskotka, było też malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlanej, zwierzątka z balonów. Gry i zabawy dla dzieci i rodziców. Starsi mogli przekonać się, jak czuje się człowiek po spożyciu alkoholu lub narkotyków, zakładając alkogogle i narkogogle, jazda rowerem. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Fotobudka.   

Dla amatorów mocniejszych przeżyć dostępny był symulator dachowania.

Wręczono nagrody w konkursie na plakat i logo do projektu BEZPIECZEŃSTWO I EDUKACJA – organizacja czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Ożarowski. Wyróżnienie za wykonane prace otrzymali Julia Dąbrowska, Adrian Pietryńczak oraz Piotr Kusielczuk.

Podczas imprezy zapewniony był catering oraz wata cukrowa dla dzieci.
Zdjęcia >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws