J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

KONTAKT

Urząd Gminy 
18-112 Poświętne 21

tel: 85 650 13 14
85 650 11 64
85 650 13 10


Numery wew. referatów:
1 - Zastępca Wójta
2 - Skarbnik
3 - USC (Kierownik)
4 - GOPS
5 - Drogi, Rolnictwo
6 - Działalność gospodarcza,
     akcyza, stypendia
7 - Podatki
8 - Radca Prawny
9 - Dowody osobiste, oświata
0 - Sekretariat


fax: 85 650 11 83


e-mail:  poswietne@data.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
7.15 - 15.15

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018


Sprawy obywatelskie


Dokumenty Planistyczne


System Zbiórki Opakowań
PSORPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Komisariat Policji w Łapach
 Podlaska Izba Rolnicza


Serwis Turystyczny


Fair Play


Związek Powiatów Polskich


Ogłoszenia

STRONY OBCOJĘZYCZNE


       Licznik odwiedzin
         
 
Spotkanie opłatkowe w Gminie Poświętne. PDF Drukuj
Wpisał: Administrator   
21.12.2018.

20 grudnia 2018 roku w Sali Domu Kultury w Poświętnem odbyło się gminne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Wójta Gminy Poświętne połączone z uroczystym poświęceniem nowego budynku Domu Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem. W uroczystości wzięli udział radni na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Gołębiewskim, sołtysi, pracownicy urzędu, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych wraz z pracownikami. Na spotkanie opłatkowe przybyli również  zaproszeni goście: księża proboszczowie parafii w Poświętnem i Pietkowie, radni poprzedniej kadencji, przedstawiciele Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich, dyrektor szkoły podstawowej wraz ze współpracownikami.

Wójt Witold Łapiński powitał wszystkich zebranych, podziękowała za przybycie na wspólna Wigilię oraz złożył życzenia świąt pełnych miłości, zrozumienia, zgody i życzliwości oraz szczęśliwego nadchodzącego 2019 roku. Następnie Ksiądz proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Poświętnem Andrzej Borkowski oraz ksiądz kanonik proboszcz Parafii pw. Św. Anny w Pietkowie Tadeusz Kaczyński dokonali uroczystego poświęcenia  budynku Domu Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem, który został oddany do użytkowania w 2018 r.

W świąteczny nastrój gości wprowadził występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Poświętnem pod opieką Pań: Danuty Kamieńskiej, Renaty Brzozowskiej i Ewy Łuby, który przedstawił bożonarodzeniowe jasełka.

Po nostalgicznej części artystycznej przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń przy stołach z wigilijnymi potrawami.

Zdjęcia >>

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws